Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyáltalán képes a Székely...

Egyáltalán képes a Székely Varga Edina egyetlen egy mondatot megakadás, javítás, vagy nyökögés nélkül felolvasni? Mi baja van?

Figyelt kérdés

Már hetek óta türelmesen várom, hogy csak hozzászokik, csak beletanul, de őrület, hogy mennyire képtelen felolvasni a szövegeit.


Az már csak hab a tortán, hogy még a hangszíne is szörnyű.


Már egyáltalán nem válogatják a bemondókat? Miért nem adnak valami más feladatot neki?


Vagy vele akarják leszoktatni a népeket az M1-ről? De hát van, aki nem tud mást nézni.



#m1 #bemondók #hírolvasók #Székely Varga Edina
2017. máj. 5. 16:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, kire írjátok ezt a sok rosszat. Ő Székely-Varga Edina, az m1 híradósa!

[link]

De Székely Júlia Edina néven is ismert. Ha róla, hát nagyon nincs igazatok, ő nagyon kellemes orgánumú, kellemes hangú, szépen beszél, és nem szokott bakizni. Nagyon kellemes, nyugtató személyisége van. Nagyon régen, amikor kezdett, valóban tévesztett néha, de senki sem kerül egyből profiként a munkahelyére. Mára teljesen profi lett ő is!

Van egy másik Székely Varga Edina, de ő így, kötőjel nélkül írja a nevét, szőke szokott lenni, és idősebb. Ő azt hiszem, bukaresti tudósító volt, bár én nem emlékszem, hogy valaha láttam volna az m1-en.

2023. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

41

Nem, a betett kép valami Meszes Boglárka, vagy mi a neve, és rendesen beszél-olvas.


Épp ma volt a szóban forgó hölgy, aki néhány hónapja jött vissza, és mára tényleg ő is rendesen beszél-olvas. 17-beli a kérdés!

Ő mindig is barna volt. Nem "idősebb", olyan korú, mint a többiek.

2023. ápr. 23. 05:54
 43/46 A kérdező kommentje:

41

De nem kell félni, van más, már megint évek óta. A Förhécz Adrienn, az időjárásjelentéses.

Szótagolva beszél, énekel beszéd helyett, mórikálja magát, előadásokat tart, beöltözik. Még Chaplinnek is.

2023. ápr. 30. 00:18
 44/46 anonim válasza:

Kedves kérdező, nem tudom hogy korábban Székely Varga Edina hogyan mondta be a híreket, de én mióta némikor nézem az m1-et, teljesen elfogadható. Pontosabban, a csatorna színvonalához képest, nagyon is jó, az egyik legjobb mondhatni. Mondjuk én őrá nem figyeltem annyira, de nekem teljesen érthetően mond mindent, meg úgy általában minden magyar beszédet megértek gond nélkül, attól függetlenül hogy határon túli vagyok.


Engem sokkal inkább az idegesít, hogy sokan mindig ugyanúgy köszönnek a műsor elején és végén, az időjárás jelentésnél szinte az összes, ezt könnyű észrevenni. Pl. Fejős Ádám csak azt mondja mindig hogy "felhőtlen időtöltést, viszontlátásra", vagy Molnár Csilla hogy "köszöntöm az m1 nézőit, Molnár Csilla vagyok". Gondolom ez nem csak nekem idegesítő. Nehogy véletlenül máshogy köszönjön, tényleg agyrém. Laza Bori, Tóth Tamás ugyanúgy mindig. Nem tudom ezek olyan korlátozottak, vagy szűkszavúak, vagy elfelejtenék az időjárást ha másmit mondanának?! Viszont ez eleget elárul a csatornáról, persze nem pozitív értelemben.


A szerb köztévé (RTS) az m1-hez képest tényleg kiváló. Vannak szerteágazó műsoraik minden témában, korosztályban - kvízműsorok, egészségügyi műsorok, turizmus, történelem stb. Ez az m1 tényleg ócska egy állami tévének, szinte biztos a legrosszabb a környéken (horvát, szlovén ugyanúgy kiválóan jó).


Nekünk csak pár éve van magyar csomagunk, és előtte nem nagyon néztünk magyar csatornákat, tényleg nem gondoltam volna hogy a szerb csatornák jobbak. A tv2 és RTL jóformán csak népbutító szennyműsorokat futtat, Tóth Gabik, Győzikék, Pápai Jocik meg a kormány többi imádott cigányai meg zsidói, magyarok nincsenek is.


Az m1 minősíthetetlenül rossz, egész nap csak ugyanazt ismétlik százszor, semmi film, kvíz, gasztronómia, turizmus. Nem értem minek minden fél órában ismételni a híreket, időjárást, akit ez érdekel ott van a net. Ha pedig egy komoly hírcsatorna akarna lenni mint pl. a Deutsche Welle vagy Al Jazeera, akkor sokkal nagyobb munkaerőre, szakszerűségre lenne szükség, nem legyártani 2-3 órányi tartalmat, aztán azt ismételgetni egész nap. Röhej hogy szombaton vagy vasárnap este egy köznapi háttérműsor ismétlése megy.

márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
A szerb köztévé első csatornáján naponta csak 3 hírműsor megy (Dnevnik), azok is fél órásak, mégis többet megtudok belőlük, mint emezeknél akik mindent naponta 275-ször megismételnek. Beírhatod hogy "dnevnik rts". Azt nem lehet mondani hogy valamennyire nem Vucsicsék szekértolói, de összeségében korrektek. Elmondanak mindent ferdítés nélkül, van hely a párbeszédre, különböző vélemények összecsapására. Ami ugye az m1-re aligha mondható el, ott minden csak narancs szemüvegen keresztül mehet. Most a napokban Trump a legfontosabb náluk, csak mert a főnök találkozott vele, mintha jelenleg valami "nagyon befolyásos" lenne ugyebár.
márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Igaz, mióta visszajött 1-2 év után, jól olvas.


A bejelentkezésnél inkább az a normális, hogy köszön és a nevét mondja.


Az M1 a Hírcsatorna, nem ott vannak a nem hír műsorok. A híreket ismétlik azoknak, akik más-más időben nézik a híreket. Nem egész napos nézésre tervezték.

márc. 13. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!