Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mást nem zavar ez a mérhetetle...

Mást nem zavar ez a mérhetetlen igazságtalanság a földön?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít és elszomorít hogy van aki mindent megkap az élettől pénz,hírnév,szépség,utazás és van akinek csak a szenvedés jut a betegek és a szegények.Most csak itt ülök magamba és nézek ki a fejemből a tehetetlenségtől!
2010. máj. 18. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon unatkozhatsz...
2010. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenekből lesznek a kommunisták, liberálisok, feministák és egyéb elfajzott eszmék követői. Mi lenne ha a saját problémáiddal foglalkoznál? Hidd el jobb lesz.
2010. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább próbálom magamat jól érezni.
2010. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te inkább hova tartozol? Hadd találjam ki!

Nem rosszból...:)

2010. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki mindent megkap, az el is rontja, nem kell más neki csak rákapjon a kábszerre, és mindennek vége. Ne ilyeneken gondolkodjál, inkább az saját életedet tereld a helyes mederbe. Amikért megküzdünk, az az igazi, nem az, ami az ölünkbe pottyan!
2010. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi a baj?



Egyszer fenn, egyszer lenn.

Aki ma gazdag, és hírneves, talán holnap halott.Vagy dutyiban ül aids-esen.


Mindennek van célja és haszna.

Talán beteg, de többet kap ápolója szeretete által, mint más az összes banki kamatjáért.

2010. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem attól függ az életed, hogy mid van, hanem hogy hogyan éled meg. Ha attól leszel boldog, hogy van egy plazmád, akkor nincs miről beszéni. Hidd el, akinek mindene megvan, annak is megvannak a maga problémái, és ő sem attól boldog, mert mindent megkapott az égtől.
2010. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok,nem képviselek semmilyen politikai eszmét elítélem mindet,más is ezt tanácsolta hogy meg kell tanulni hogy én én én,már így is nehéz ebbe az egoista világban élni.Igen tudod van olyan aki szeretet és család nélkül nőtt fel betegségben míg más boldog családban,meg annyi a szemét ember sajnos a másnak ártani akaró......
2010. máj. 19. 00:17
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Mot szépen meg fogják itt neked magyarázni, hogy gyakorlatilag minden rendben van, sé tulajdonképpen te vagy a nyertes hogy szegény és ezért esély nélküli vagy.

Elhiszed ezt a sok maszlagot? Megteheted, csak magadnak hazudsz. Ahogy az emberek 80%-a. Persze inkább ez legyen, minthogy egyszer belegondolnának a valóságba, mert akkor a többség fel is kötné magát.


A kommunizmusra, fasizmusra, stb. visszatérve: miért elfajzott eszmék? Egyik sem vagyok, csak a kérdést tettem fel. Miért elfajzott dolog visszavenni a tulajdonodat attól, aki kiforgatott mindenedből, ellopta mindened? Nem inkább lopni elfajzott eszme? Kr.va könnyű annyival elintézni a dolgot hogy a "gazdag azé' gazdag mert ügyes meg sikeres és megérdemli, a szegény meg azé' mert az meg tehetségtelen és nem érdemli meg a sikert"...csak ez egy finoman szólva is b-aromság. Aki embereket tesz az utcára, lop, gyilkol és ebből gazdagszik meg az megérdemli, meg ügyes és f.asza ember tulajdonképpen? Jó, akkor holnaptól én is ezt fogom csinálni és ezt javaslom mindenkinek, és kb. 10 éven belül kipusztul a világ fele. Itt egyetlen elfajzott eszme van: a lbierálkapitalizmus, a kozomopolitizmus, ami miatt a világ ilyen. Jó lenne már ha az emberek felfogánk hogy társadalomban, közösségben élünk, egymásért felelősek vagyunk, minden ember a másikért, nem pedig "szabadvagyok öntudatos pógár" és hasonló f-aszságokkat benyalni

2010. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kijut a szenvedés. Annak is, akin nem látszik.

A betegeknek és a szegényeknek is megvannak a maga örömeik.

2010. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!