Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik város sresszmentes...

Melyik város sresszmentes viszonylag? Ahol alacsony a bűnözés, kevés a cigány, nincs nagy mindennapi rohanás, van munka, és a bérek elfogadhatók?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kotekedo valaszokat adni, de Utopia??
2010. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Gyula, Békéscsaba, Leányfalu, Szendendre és Visegrád.. amiket én ismerek :)
2010. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
16%
Ózd
2010. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Luxembourg
2010. máj. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az addig oké, hogy alacsony a bűnözés, meg kevés a cigány, ilyen hely sok van, viszont a "nincs nagy mindennapi rohanás" és a "van munka, és a bérek elfogadhatók" kizárják egymást.


Ami talán mégis legközelebb állhat ehhez az ideálhoz:

Győr - van munka, de nem fizetnek úgy mint Pesten, viszonylag kevés a bűnözés, cigány meg van de nem olyan sok mint Miskolcon például

Veszprém - nehezebb munkát találni, viszont nyugisabb hely, bűnözés kevés, cigány alig

Sopron - városban nehéz munkát találni, de lehet ingázni Bécsbe, ritka a bűnözés, viszonylag nyugis hely, cigány alig, csak a város autós közlekedése szar

2010. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom ki írta hogy Ózd... Hát én itt lakok, és tudnék mesélni. szeretnék valami nyugalmasabb vidékre költözni. Egyik vasárnap délelőtt 11-kor megerőszakolt egy 39 éves férfi egy hatvanéves nőt a városi piac területén. A lopás mindennapos. A kissebség kötekszik akkor is ha hozzájuk se szólsz, rájuk se nézel. A gyereket nem hagyják az iskolába, a tanárok nem tesznek semmit, a bérek elkeserítőek, max minimálbér (már akinek van munkája, mert ahoz is protekció kell, hogy közmunkaprogramba bevegyenek) Eddig legalább nappal ki mertem menni az utcára...
2010. máj. 20. 09:17
 7/12 anonim válasza:
Budapest pl XVI.ker elég békés vagy Hűvösvölgy legalábbis itt én nem hallottam 60 éves nők megerőszakolásáról
2010. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
AMSZTERDAM!!! garantáltan stresszmentes
2011. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kecskéd a legjobb a faluban mindössze egy cigány család él , munka lehetőség nem sok de onnan 10 km re- található tatabány és oroszlány, bűnözés nincs.
2011. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ózdot meg haggyuk inkább én régebben jártam arrafele, és tudnék mesélni sok mindent, egy szónak is száz a vége ózdon cigány hegyek vannak, ebből a tipikus belédkötős, késelős fajtából .
2011. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!