Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hagyjam, hogy...

Mit csináljak? Hagyjam, hogy ő lépjen, vagy lépjek én? Kibéküljek vele?

Figyelt kérdés

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, már több mint egy hete nem beszélünk.

Múlthéten elmentünk kocsmázni, ő, az srác akibe szerelmes, és én. Úgy beszéltük meg, hogy azt mondja a szüleinek, hogy nálunk alszik, mert csak így engedték el. Közben ő a fiúnál aludt, és reggel írt nekem egy sms-t hogy miket hazudgált a szüleinek. Már korábban is vitáztunk a hazugságai miatt, mert elég sokat hazudik. Engem most az zavar, hogy a szüleimet meg a tesóimat is belekeverte a hazugságába.

De a legjobban az zavar, hogy ő ilyen kis szerény mindenki előtt, és soha senki nem veszi elő semmiért. Kettőnk közül én vagyok a "rosszlány", és unom, hogy mindig engem hibáztatnak még akkor is ha ő hibázik, vagy csinál vmi rosszat.


17 évesek vagyunk, és nagyon jó barátnők, a legjobbak, de nálam most betelt a pohár. Mit javasoltok?


2010. máj. 21. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
semmit?:D
2010. máj. 22. 22:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem döntsd el, hogy mi a fontosabb.

A barátsága (kihasznál téged) vagy pedig, hogy tovább lépj és ne keveredj ilyen ügyekbe.

Ha a második akkor nem érdemes őt keresned, úgyis ki fog veled békülni, mert szüksége lesz rád.

Nem kell vele haragban maradnod, de szerintem nem érdemes közeledni hozzá, közös programokat szervezni. Szép csendben távolodj el tőle és keress igazi barátokat.


Ennek nem lesz jó vége, életen során többször kerültem hosszabb-rövidebb időre hasonló helyzetbe, ő csak belerángatna téged a hazugságaiba. És a családoddal is megromolna a viszonyod miatta, nem éri meg.

2010. máj. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem...
2010. máj. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!