Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Konkrétan milyen helyzeteknél...

Konkrétan milyen helyzeteknél és hogyan szokott kitűnni a férfiak és nők gondolkodásbeli különbsége? Hogy a férfiak racionálisan, a nők meg emocionálisan gondolkodnak

Figyelt kérdés
Énnekem ez nem tűnik fel :S De én viszonylag keveset vagyok emberek közt. Tudnátok erre nekem példákat mondani, hogy az ilyen különbség miben szokott megnyilvánulni?
2010. máj. 25. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Minden helyzetben. Hogyan? A férfiak okosak, a nők nem. Szánnivalóan csökevényes agyú népség...
2010. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Adj oda nekik egy-egy térképet... a nők általában forgatják, a férfiaknak jobb a térbeli látásuk.

Kérdezz rá, hogy éreznek? A nők elmesélik, hogy mi volt jó nekik, mi bánatuk van, mi zavarja őket. A férfi azt mondja, hogy jól van, oszt csá.

2010. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Férfiakat inkább érdekli a kocsi,motor.

A nőket meg inkább érdekli a smink, "nincs egy ruhám se" gondolat, szépítkezés, lelki dolgok.

Habár egy nőt is érdekelhet a kocsi téma.

Munkák:

láttál már kőműves lányt/nőt? Én még nem (nem sértés), de nem is nagyon találkoztam kőművesekkel.

Láttál már férfi óvonőt( már a foglakozás nevében is benne van az, hogy nő)?

2010. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

A harmadik válaszhoz folytatásként:

Alkonyat a férfiak kezében?

Az első válaszolóhoz: a nők is lehetnek okosak. Én több ilyen lányt ismerek.

2010. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok mégsincs alkonyat a kezemben. Fúj..
2010. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ovóbácsinak hívják...
2010. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:01

Igen a nők lehetnek okosak, De az hogy valaki jó tanuló az nem függ azzal össze hogy pl. van műszaki intelligenciája,

Ez azt jelenti, hogy pl. egy férfi megfog egy flexet, és 100 férfibol 95 be tudja kapcsolni, 70 meg jól is használja. Míg egy nőnél alig fele jut el addig hogy bekapcsolja és kevés fogja jól használni.

De hogy a nőket is dicsőítsem,


Ott a rend, tisztaság, egy férfi behányja a ruháját, akár egy héten át, és egyszer csak észreveszi hogy ocsmány a szoba, átrendezi, és mégocsmányabb lessz,

De egy nő, már az első eltérést is kijavítja, szépen rendezi be a szobát, és pl a színekkel is jobban bánik(pl öltözködés)


De minden alol van kivétel, láttam már csajszit aki hamarabb működésbe hozott egy álltalam "sz@r"nak vélt elektro-mechanikus gépet.

És láttam férfit, akinek köze nem volt a műszaki érzékhez, de még a logikus gondolkozáshoz se.



Logika,


Pl. én szét és összerakok egy fegyert(airsoft) gond nélkül, és a bnőm azt sem érti hogy mit csinálok, holott csak nézegetem és logikusan átgondolom hogy mi hova fér.

De pl. bnőm egy utazást, vagy nyaralást bevásárlást... stb sokkal logikusabban tervez meg mint én, MERT Ő MEGTERVEZI, én meg csak mennék az majdlessz vhogy.:D


mind két nemnek megvannak a pozitívumjai és negatívumjai, de nem lehet álltalánosítani, vannak intelligens lányok éppúgy mint fiúk, és vannak teljense analfabéta fiúk éppúgy mint lányok.

2010. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet azt sem kimondani eleve, hogy a nok emocionalisak, a ferfiak logikusak. Lattam en mar nagyon rosszul vezeto ferfit, akitol mindenki rettegett az uton meg olyat is, aki ugy el volt tevedve es nem ertette a magyarazatot 5-szorre sem, mig noben is rengeteg a hideg gondolkodasu, sot rideg, teljesen erzelmek nelkul donto. A nok egy resze sokkal kegyetlenebb, szamitobb tud lenni a ferfiaknal. Mindenki mas...van, aki ilyen, van, aki olyan. Nem biztos, hogy a nemetol fugg. En sem olvasom az Alkonyatot nokent, de ferfiban is lattam kemeny Britney rajongot...akkor hogy is lehetne meghatarozni, hogy a no ilyen, a ferfi egyertelmuen olyan? A szemelyen mulik, igy a gondolkodasbeli kulonbsegek nem igazan nemenkent jonnek ki, hanem egyenenkent. Az elso beiro meg tuti, hogy zartosztalyon jutott valahogy internet kozelebe...
2010. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Alkonyat könyvhöz hozzáfűzve: ismeretségi körömben vannak olyanok, akik rajonganak érte és olyanok is, akik nem.
2010. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2010-05-25 20:23, neked van igazad!
2011. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!