Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegek tényleg ezért nem...

Melegek tényleg ezért nem voltak régen?

Figyelt kérdés

Egy 60-as tanárunk (inkább már 70 sztem) azt mondta a mostani baloldali meleg-házasság kapcsán, hogy utálja ezt a cirkuszt, és hogy most azért van egyáltalán annyi, mert hagyják.


Azt mondja, emlékszik, hogy az ő idejében (60-as, 70-es évek sztem) a rendőrök összeszedték a homókat éjszaka pl titkos találkahelyekről meg titkos melegbárok elől, bevitték őket, jól elverték párszor, aztán nem volt kedvük többet homokozni.

De hogy most meg jönnek mindenféle emberi jogokkal meg panaszkodnak, és hogy most állítólag azért nem teszik már ezt a rendőrök.


De ez régen tényleg működött? Mert ha igen, akkor anyagilag se utolsó, h pl a pszichiátria is mentesülne egy csomó tehertől, mert hallom, h azért sokan próbálkoznak a gyógyulással. Ez a pszichiátria ugye ez megint egy modernkori divat-dili.


Ebből mi az igazság? Jól látja az ürge vagy nem? Erről nem igen lehet hallani sehol, de persze gondolom, nem propagálták annyira a dolgot.

Mondjuk emberi jogok kellenek, ez tény, de az jó kérdés, hol a határ.


2017. szept. 17. 21:35
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

#9

oké de ezzel mi a gond? hát ez a normális állapot, nem?

2017. szept. 17. 22:26
 12/47 A kérdező kommentje:

#6

erre nem nagyon válaszolok, mert homofób leszek, de mint tény, azt mondhatom, h tudok eddig 4 esetről, amikor a srác elég sok időt volt a pszichiátrián mert a szülei elvitték, és elvileg heterók lettek.

2017. szept. 17. 22:28
 13/47 Blaster123 ***** válasza:
94%

"h tudok eddig 4 esetről, amikor a srác elég sok időt volt a pszichiátrián mert a szülei elvitték, és elvileg heterók lettek."

Ezt elég szomorú hallani, hogy ismersz több ilyen szülőt is. Milyen szülői magatartás az, hogy bevallja a gyereke saját neme iránt érez valamit és elviszi a pszichiátriára, egyáltalán milyen pszichologus vállal el ilyet?


Szüleit egyáltalán miért izgatja ez a dolog, nem ők fognak az aktusban részt venni... (vagy ki tudja milyen volt az ő szüleikkel kapcsolatuk).


Ha saját neme ellen érez vonzalmat, ha az teheti boldoggá legyen úgy, ha normális nevelést kapott nem fog utcán rohangálni bőrbugyiban egy ostorral, hanem 4 fal közt végzi dolgát. (ilyen szülöi reakcióból kétlem, hogy törődtek volna vele)

2017. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a tanárokat nagyon szrul fizetik, ezért már jó ideje inkább csak a hulladék emberek lébecolnak el azon a pályán, tisztelet a ritka kivételnek.

Aki bármi értelmes, piacképes tudással, képességgel bír, az már rég otthagyta a tanári pályát. Én is csak fiatalon, egyetem alatt tanítottam iskolában (már akkor is csak gombokat fizettek érte), aztán továbbléptem.


A tanárod egy faék egyszerűségű homofób szalonnáci gyökérkefe, szégyen, hogy fiatal elmékkel egy ilyen ember foglalkozhat.

2017. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
94%
Régen is voltak homoszexuálisok. Nyilván senkinek sem egy öröm, mikor kamaszkorában ráébred, hogy ő nem az ellentétes nemtől izgul fel, mint a haverjai, de mit tehet? Ha olyan világba született, ahol ezt üldözik, akkor (ha férfi) feleségül vesz egy viszonylag fiús alkatú lányt, és leéli vele az életét hazugságban. Szex közben egy fiúra gondol, aki tetszik neki, így még gyerekei is lesznek.
2017. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
90%

Sok hazugságot mondanak. A mostani homofóbia egy mesterségesen keltett dolog, arra szolgál, hogy legyen kit gyűlölni. Ha nem a melegek, akkor a migránsok, ha azok se, ott az Unió, a fontos, hogy mindig legyen utálni való, ezáltal az emberek egymás gyűlöletével vannak elfoglalva, nem pedig a hatalom körmére néznek. Ez így megy ősidők óta.

A 60-as, 70-es években a hatalom stabilnak hitte magát, nem volt szüksége gyűlölni valóra, tartott egy sajátos rendet és kész.

2017. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 gnoomage ***** válasza:
100%
Semmit sem ért. Attól, hogy 6x összevernek, még nem fog felállni arra a nemre, aki rohadtul nem érdekel.
2017. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
88%
A homoszexualitas egy genetikai hiba, es nem lehet gyogyitani a pszichiatrian. Legfeljebb eltitkolni mindenki elott - foleg a szulok elott - es szenvedni, neman, vagy ongyilkossagba menekulni. Vagy kimenni kulfoldre dolgozni es soha tobbet szobaallni a homofob szulokkel.
2017. szept. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
q
2017. szept. 18. 06:49
 20/47 A kérdező kommentje:

na jó sztem letiltottak, nem küldte el, amit írtam, de már harmadszorra nem pötyögöm be.


akkor a másik észrevételem:

aki pszichiátrián volt, nos igen, méghozzá zárt osztályon is volt, merthogy "identitászavar" és magára veszélyes, és aztán mikor kiengedték, szegény srác nekem panaszkodott h mennyire -arul van a gyógyszerektől, amikkel tömték. el nem tudom képzelni, mik voltak azok, de ha már -arul volt tőlük, gondolom; nem vitaminok voltak ... És hát látjátok, persze hazudhatok is, de miért is tenném, elég valósak ezek a tapasztalatok, és tehát jelen van, a pszichiátria igenis működik. na nem mondom h egyetértek vele, sztem se lehet semmit tenni azzal h megtömik fél évig minden -arral, de hát erre mit is mondjak? ez van ...

2017. szept. 18. 07:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!