Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegek tényleg ezért nem...

Melegek tényleg ezért nem voltak régen?

Figyelt kérdés

Egy 60-as tanárunk (inkább már 70 sztem) azt mondta a mostani baloldali meleg-házasság kapcsán, hogy utálja ezt a cirkuszt, és hogy most azért van egyáltalán annyi, mert hagyják.


Azt mondja, emlékszik, hogy az ő idejében (60-as, 70-es évek sztem) a rendőrök összeszedték a homókat éjszaka pl titkos találkahelyekről meg titkos melegbárok elől, bevitték őket, jól elverték párszor, aztán nem volt kedvük többet homokozni.

De hogy most meg jönnek mindenféle emberi jogokkal meg panaszkodnak, és hogy most állítólag azért nem teszik már ezt a rendőrök.


De ez régen tényleg működött? Mert ha igen, akkor anyagilag se utolsó, h pl a pszichiátria is mentesülne egy csomó tehertől, mert hallom, h azért sokan próbálkoznak a gyógyulással. Ez a pszichiátria ugye ez megint egy modernkori divat-dili.


Ebből mi az igazság? Jól látja az ürge vagy nem? Erről nem igen lehet hallani sehol, de persze gondolom, nem propagálták annyira a dolgot.

Mondjuk emberi jogok kellenek, ez tény, de az jó kérdés, hol a határ.


2017. szept. 17. 21:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, nem vagy semmi.

Igen, lehet, hogy a hatvanas években elverték a melegeket a rendőrök, szerintem most is egyébként, ha túl feltűnően viselkednek, de ettől nem tudnak megjavulni, nem lesznek heterok. Gennetikailag meghatározott ha valaki meleg, ez van, a saját neméhez vonzódik. Úgyhogy a kis haverod, akit szerinted átneveltek, maximum a sok gyógyszertől nem érez semmilyen nemi vágyat se férfi, se nő iránt, majd ha kevesebb gyógyszert kap, akkor ugyanúgy a saját neméhez fog vonzódni. Mellesleg azt gondolom, hogy 2017-ben alap, hogy ezeket minden ember tudja. Ne ostoba vénemberekre hallgass, mert ciki dolgokat fogsz beszélni társaságban, ha ezeket a véleményeket magadévá teszed.

2017. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 szenes43 ***** válasza:
77%

Kérdező menj el a Dagály fürdőbe és nézz szét. Olyan befolyásos emberek keresnek fiatal fiúkat hogy a rendőr mindig is derékig hajlong előtte. Ez nem most alakult ki mert talán egyidős a Dagállyal.

Nagyon sok ismert és elismert művész,színész un.nagy ember nem az ellenkező nem láttán gerjedt szerelemre.

2017. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

hát de ne viccelj, pont akkor néznek rám furán, ha nem vagyok homofób :) de oké.


viszont amit írtál h genetikai, ez nem csak egy elmélet a sok közül? én úgy tudom h ez a mai napig is csak egy feltételezés, még ha erős is, de szal nincs bizonyítva. vagy igen?

2017. szept. 18. 10:12
 24/47 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Alsós vagy felsős?
2017. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
8%

Aki élt az aranykorban (a válaszadók eszerint nem), az tudja, hogy bárkit összeverhettek a rendőrök különösebb indoklás nélkül. Az én ismerőseimet március 15-és apróság miatt. A homoszexualitás meg valamikor abban az időszakban került ki a bűncselekmények közül, miért is ne lett volna ilyen gumibotos szórakozás. Olvastam egy rendőri kézikönyvet, amiben még taglalták a lehetséges nyomokat. Valamikor 70 körül mondhatta Komlós a tévében a sutkát, hogy: öregem, én disszidálok. Ezelőtt büntettük, most azt mondjuk rá, betegség, én nem várom meg, míg kötelezővé teszik.

Hogy a verés hatásos kezelés, az más kérdés, de azért régen az erőszakos "gyógykezelés" hallatán senki sem húzta fel a szemöldökét.

2017. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 szenes43 ***** válasza:
Léteztem az aranykorban de a márc.15 én Petőfi szobornál való atrocitásokat miért kevered a melegekkel való bánásmóddal? Engem például sohasem csapkodtak meg mert egyszer valóban odajött egy fiatal r.őrmester mert hangosan énekeltünk (hamisan) az asztalnál azután igazoltatott majd tisztelgett és elment.
2017. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

A régi budapesti Múzeum kávéház belső szobájában volt egy kis társaságunk, szinte naponta összejöttünk.

A külső, éttermi része közismetren a melegek találkozóhelye volt.

7-8 évig jártunk oda, soha egyetlen rendőrt nem láttunk, hacsak nem civilben, mert ő is a férfiakat szerette. De nők is jártak oda, egyszer-kétszer még egy osztálytársnőmet is láttam ott, akiről tudtuk, hogy csak lányokkal jár.

Nekünk sem volt semmi bajunk velük, pedig teljesen hetero társaság volt.

2017. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Van bizonyiték a genetikai háttérre, pontosan nem tudom neked leírni, valahogyan más a melegeknek a kromoszómája, keress czeizel videókat, ő kutatta ezt a témát.
2017. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
Ez az ember marhaságokat beszél. Általánosban volt egy 65 éves némettanárom. Egy igazi hárpia volt. Ő volt az a típus, aki legszívesebben nádpálcákat törne az engedetlen gyerekek fenekén. Mindig szigorú és kemény volt, de ha lejet így mondani igazságos.
2017. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:

Az előző vagyok, véletlen elküldtem.


Az én osztályomban járt egy meleg fiú. Messziről lehetett róla látni, hogy meleg. Mindenki bántotta egész addig, amíg a némettanár nem lépett közbe. Egy kisbeszédet tartott arról, hogy az egyátalán nem baj, ha fiú létedre a fiúkat szereted, vagy lány létedre a lányokat. Inkább az a baj, ha nem ismerik az ilyen emberek szerelmét és nem hadják őket boldognak lenni.

Ő minden évben tartott a felsősöknek egy szexuális felvilágosítás-napot. Megbeszéltük az ilyen dolgokat. Mindig azt mondogatta, légy az, aki vagy!

Azt beszélik, hogy az összes meleg diákját (már 40 éve tánít), megvégte, mindegyikkel félre vonult és megbeszélte velük, hogy mennyire értékesek és fontosak a világnak

2017. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!