Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegek tényleg ezért nem...

Melegek tényleg ezért nem voltak régen?

Figyelt kérdés

Egy 60-as tanárunk (inkább már 70 sztem) azt mondta a mostani baloldali meleg-házasság kapcsán, hogy utálja ezt a cirkuszt, és hogy most azért van egyáltalán annyi, mert hagyják.


Azt mondja, emlékszik, hogy az ő idejében (60-as, 70-es évek sztem) a rendőrök összeszedték a homókat éjszaka pl titkos találkahelyekről meg titkos melegbárok elől, bevitték őket, jól elverték párszor, aztán nem volt kedvük többet homokozni.

De hogy most meg jönnek mindenféle emberi jogokkal meg panaszkodnak, és hogy most állítólag azért nem teszik már ezt a rendőrök.


De ez régen tényleg működött? Mert ha igen, akkor anyagilag se utolsó, h pl a pszichiátria is mentesülne egy csomó tehertől, mert hallom, h azért sokan próbálkoznak a gyógyulással. Ez a pszichiátria ugye ez megint egy modernkori divat-dili.


Ebből mi az igazság? Jól látja az ürge vagy nem? Erről nem igen lehet hallani sehol, de persze gondolom, nem propagálták annyira a dolgot.

Mondjuk emberi jogok kellenek, ez tény, de az jó kérdés, hol a határ.


2017. szept. 17. 21:35
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

milyen forrásra gondolsz? nem, nincs semmi ...

mindkettő egykori sportegyesületi társam volt, akibél felmerült a probléma, az egyiknél 16 éve skora körül, a másiknál kb 19 évesen, és a 16 évest a szülei vitték azonnal pszichiáterhez, a 19 éves viszont saját maga akart meggyógyulni, mert azt mondta, homóként inkább nem is akar élni. és valóban nem ment egyszerűen, sokáig kemény gyógyszerek, arra is pontosan emlékszem h panaszkodott h az elektroschock nem segített neki, pedig abban reménykedett, viszont utánas eltelt még kb 1 év gyógyszerszedéssel, és folyamatos terápiával, és heteró lett.


ennyi. nem tudok semmilyen szakirodalommal szolgálni vagy nemtom mire gondoltál ...

2020. febr. 12. 08:42
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

"az az elektroschock nem segített neki, pedig abban reménykedett, viszont utánas eltelt még kb 1 év gyógyszerszedéssel, és folyamatos terápiával, és heteró lett. nem segített neki, pedig abban reménykedett, viszont utánas eltelt még kb 1 év gyógyszerszedéssel, és folyamatos terápiával, és heteró lett."


Sok ökörséget olvas az ember ezen az oldalon, de ez a kamu túltesz mindegyiken.

Ezerszer elmondtuk már, hogy a homoszexualitás nem betegség, ergo nem lehet gyógyítani sem "elektroschock"-kal, sem terápiával, sem gyógyszerekkel. Veréssel aztán végképp nem.

Kérdező, melyik szekta bízott meg ennek a provokáló kérdésnek a feltevésével?

Megáll az ész és ácsorog...

2020. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

"milyen forrásra gondolsz? nem, nincs semmi ...


mindkettő egykori sportegyesületi társam volt, akibél felmerült a probléma, az egyiknél 16 éve skora körül, a másiknál kb 19 évesen, és a 16 évest a szülei vitték azonnal pszichiáterhez, a 19 éves viszont saját maga akart meggyógyulni, mert azt mondta, homóként inkább nem is akar élni. és valóban nem ment egyszerűen, sokáig kemény gyógyszerek, arra is pontosan emlékszem h panaszkodott h az elektroschock nem segített neki, pedig abban reménykedett, viszont utánas eltelt még kb 1 év gyógyszerszedéssel, és folyamatos terápiával, és heteró lett.



ennyi. nem tudok semmilyen szakirodalommal szolgálni vagy nemtom mire gondoltál ..."



Hú bakker, te tényleg benyalod ezt a sok állatságod amiket itt zagyválsz? Ha a pszichiáter komolyan vette a 16 évesnél, akkor az egy sarlatán, az olyant a szakmától örök életre eltiltanám, aki "melegeket gyógyít", sőt ha rajtam múlna elintézném hogy sehol ne kapjon pszichiáterként munkát az ilyen.

2020. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
hát pedig nem is kevésről tudok, akik bizony gyógyítanak melegeket. szóval van ilyen ... azzal én se értek egyet, amikor vallással keverik, és jönnek a "mert isten ..." -féle szövegekkel, de ilyen is van jó pár.
2020. febr. 13. 07:23
 45/47 anonim ***** válasza:
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy inkább neked kellene pszichiáterhez menned...
2020. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

ja hogyne. azért mert tulképpen mások tapaasztalatát, véleményét osztom meg? még csak nem is írtam, én mit gondolok, azaz valóban jó a meglátásod.


én csak annyit tudok, hez így nem mehet tovább, vmit tenni kell, mert a végén már nem lesz heteró fiatal. a leírt esetek pedig valósak. aztán hogy mit lehet tenni és hogyan, az már másik kérdés, fogalmam nincs .... mondjuk elég sok országban látok nyári átnevelő táborokat, kíváncsi lennék, azok milyen eredményességgel működnek.

2020. febr. 15. 07:32
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

"hát pedig nem is kevésről tudok, akik bizony gyógyítanak melegeket. szóval van ilyen ... azzal én se értek egyet, amikor vallással keverik, és jönnek a "mert isten ..." -féle szövegekkel, de ilyen is van jó pár."


Ha tudsz róla és nem szólsz senkinek, nem teszel panaszt, te ugyanúgy bűnrészes vagy. Az ilyeneket én mint a huzat rúgatnám ki, sőt mindent megtennék hogy sehol ne kapjon pszichiáteri állást.

2020. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!