Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek örökké...

Ha lenne lehetőségetek örökké élni, élnétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy megoldható, hogy a szeretteitek, barátaitok is örökké éljenek.
2010. jún. 2. 15:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
De hogy oldod meg, hogy csak a te családod és barátaid éljenek örökké? Mi lenne a barátaid családjával? Majd a barátaid családjának a barátaival? Ha te osztogatod az öröklétet akkor a végtelenségig követne mindenki aki örökké akar élni. Ha meg nem te osztod akkor sokan irigyelnének és elöbb utóbb kinyírnának.
2010. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor mondjuk legyen megoldható, hogy mindenki éljen örökké, aki csak akar =) amúgy csak azért írtam bele azt, mert sok embernek gondolom az első gondolata, hogy nem szeretné végignézni, hogy kihaljon körülötte mindenki, akit szeret. Úgyhogy azért gondoltam, hogy legyen így, hogy ez ne legyen hátráltató tényező.
2010. jún. 2. 16:38
 13/29 anonim ***** válasza:
80%

"Ha lenne lehetőségetek örökké élni, élnétek?"


Igen, nem is értem, ez mitől kérdés.


"Mondjuk úgy, hogy megoldható, hogy a szeretteitek, barátaitok is örökké éljenek."


Úgy mégjobb, de anélkül is.

2010. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egy örökkévalóságot végig tudok lustálkodni, nem gond:)
2010. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
81%
Én is szívesen élnék örökké, főleg szeretteimmel, barátaimmal. Egyébként ha csak a mostani állapotot nézem, akkor is több ezer évig tudnék újabb és újabb dolgokat megismerni a világon, de közben változnak is a dolgok, ezért nem hiszem, hogy bármikor is unatkoznék.
2010. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

tegnap 16:35:

Egyszerű, nem szabad engedni a gyerekvállalást, akár az orvosi meddővé tétel eszközével.

2010. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Gyerekekre nem is lenne szükség.
2010. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki örökké él tehát nincs olyan választásunk,hogy ne éljünk örökké.minden örök,változik folyamatosan,mondjuk ezzel a bolygóval már eléggé tele van a hócipőm,nagyon sok hülye van itt...velem az élen:-)
2010. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit elkeseríteni, de örökké élünk mind. :D

Tehát aggodalomra nincsen szükség. Mind a születés, mind a halál egy pillanat, egy-egy váltó pont a létezés örök folyásában. :P


üdv

25/F

2010. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"Nem akarok senkit elkeseríteni, de örökké élünk mind. :D"


Ez elég elkeserítő! :D Pihenni is kell valamikor!

2010. júl. 22. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!