Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek örökké...

Ha lenne lehetőségetek örökké élni, élnétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy megoldható, hogy a szeretteitek, barátaitok is örökké éljenek.
2010. jún. 2. 15:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az igazi élet maga a pihenés és boldogság egyben. :)


üdv

25/F

2010. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%

Én nem élnék örökké.

Materialista elveket vallok, tehát úgy gondolom, ha meghalok, nem vár semmi, csak az elmúlás. Ha mégis van menny, pokol, sanszos nem az előbbibe kerülök, mivel nem vagyok vallásos. A pokolban sem szenvednék az örökkévalóságig, tehát valamilyen úton-módon kiharcolnám, hogy a lelkem semmisüljön meg.

2010. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
Én igen. Biológiát tanulok majd egyetemen, és majd "megalkotom" a biologia halhatatlanságot.
2010. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
én lennék szívesen halhatatlan
2010. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélgettem valakivel tegnap :)

Szerintem az csak plusz jó lenne, ha a családom, barátaim is örökké élnének velem. Ha ezt valaki felajánlaná, én valószínűleg elfogadnám.

Gondoljatok bele: a Földön mindig történik valami, mindig épül valami új, vagy találnak ki valamit. Hogy lehetne unalmas ez a folyamatosan változó világ?

Én mindent látni akarnék, mindent megérteni, megtapasztalni (a halálon kívül...). Ehhez pedig messze nem elég a mi nyúlfarknyi életünk.

Szerintem még ahhoz is hozzá lehetne szokni, hogy meghalnak körülöttünk az emberek, hiszen ezt teszik most is!

Másrészt az örökkévalóság alatt elég sok pénzt össze lehet szedni :) Utazgathatnék, megnézhetném a világ összes csodáját...

Lehet hogy kicsit idealista vagyok, de nekem ez nagyon is tetszene. És bocsi a kisregényért 17/L

2010. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem élnék örökké már pedig azért nem, mert egyetértek valakivel, aki azt írta, h egyre rosszabb a világ csak meg kell nézni öldöklés gyilkolás, pazarlás kormány stb és még sorolhatnám a szívrohamot pedig elkapom, h még mindig folyik az a rohadt olaj Amerikában bele a Mexikói öbölbe Hogy akarsz örökké élni ha kinyírjuk a földet?Eddig én se nagyon hittem a globális felmelegedésben meg stb, de a mostani egyre egyre megváltozó időjárás is mutatja, h nem éppen kíméljük a környezetünket és erre a föld reagál is! Nem vagyok én fanatikus nem is vagyok tagja semmilyen környezetvédelmi csapatnak, de tény, h így senki nem fog tudni örökké élni, mert mint mondtam kiírtjuk a saját földünket!
2010. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a lelkünk örökké él. Úgyhogy örökké nem akarnék ebben a világban maradni, bár ha a szeretteim is maradhatnak, akkor talán egy kicsit tovább, hogy mindenre legyen időm.
2010. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Hamar megunnád az örök életet. Legfeljebb talán 200 évig bírnád aztán megőrülnél az emberi elme nem viselné el.

Ahhoz hogy "örökké élhess" az egész létformádat kéne megváltoztatni akkor pedig már nem lennél ember tehát nem úgy éreznél és viselkednél ahogy most teszed. Így pedig már semmi értelme nem lenne.

2011. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A francokat unnám meg. Aki kicsit is érdeklődik a világ dolgai után, az tudja, hogy 2000 év alatt is csak a töredékét lehetne felfogni. Én biztosan nem unnám magamat halálra 1-2 ezer évig, mert csak azok a dolgok, amik most érdekelnek, és amivel eltölteném szívesen az időmet, nem férnének bele 10-15 életbe.
2011. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!