Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "szellemi képességek" terén...

A "szellemi képességek" terén hasonló lehet az országos átlag mint itt a gyakorin (pl. ) a családi rovatban?

Figyelt kérdés

Rengetegen vannak akik még a kérdésüket sem képesek értelmesen megfogalmazni, vagy csak utólag egészítik ki a szükséges infókkal.

De igen sokan vannak azok is, akik fröcsögnek, betámadnak és kioktatnak mindenkit, miközben még azt az adott kérdést sem képesek értelmezni, amire -elvileg- válaszoltak.

Ez volna az emberek átlagos értelmi színvonala ma Magyarországon??



2018. febr. 11. 01:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Értelmiségi válaszoló voltam,de most lenullázhatsz,nem kéne lenézni a dolgozó embereket,ők is emberek,és néha egy paraszt földműves vagy egy árufeltöltő jobb ember mint aki három diplomával öltönyben feszeng a nagy arcával és lenéz mindenkit maga körül..
2018. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 TR75 ***** válasza:

#21


Oké, most már megvilágosodtam, tényleg kicsit későn.



Troll vagy.

2018. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 TR75 ***** válasza:
Ráadásul a #22-t a kérdezőnek szántam. Na, mindegy is.
2018. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Miért lennék troll? Csak nem szeretem mikor valaki lenézi az egyszerű embereket mert azt hiszi h a diplomától felsőbb rendű lett..
2018. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 TR75 ***** válasza:

#24

Ezért korrigáltam, hogy a kérdezőre értettem :p

2018. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja,értem leesett közben. :P
2018. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!