Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kikészít az osztályfőnököm....

Kikészít az osztályfőnököm. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. osztályos készülünk bankettra, ballagásra stb. Szóval elegem van osztályfőnököm mindenért ordítozik. Egy hete kérdezte h ki akar banketten meg ballagáson verset mondani. Páran jelentkeztek bankettra, azt mondta h az a pár ember elég is lesz. A többiek meg jelentkeztek ballagásra. Aztán bankett próbán kiderült hogy kellene még versmondó, de senki sem jelentkezett már. Erre ordított velünk hogy mi is olyan osztály leszünk, hogy mindenki várja majd h elmenjünk, meg hogy nem tiszteljük a tanárokat. De nem értem ezt most miért úgy teszi fel h róluk szól az egész? Ők minden évbe leshetik a bankettokat, nekünk életünkbe egyszer van ilyen.. Meg ma én pár lánnyal körbejártam az egész várost szétosztottuk a ballagási meghívókat. Tiszta véres volt a lábam a magassarkútól. Erre kiderült hogy délután próba lenne suliba ami kb tőlem, 1km-re van, vhogy most nem bírtam volna ki ilyen lábbal, nem mentem el. És mondta osztálytársam hogy hnap készüljek fel, nagyon lefog szidni a tanár, mert nagyon mérges volt a próbán. De most mit tehetek róla hogy alig tudtam menni? Már félek bemenni suliba. Ja meg állandóan az van hogy csettint egyet és nekünk mennünk kell ide táncolni, oda táncolni és még egyszer sem köszönte meg hogy felléptünk neki. Aztán sosem áll ki az osztályért. Belátom nem vagyunk a legjobb osztály, de azért az durva hogy azt mondja a többi tanárnak hogy buktasson meg minket.. egy osztályfőnöknek nem ez lenne a dolga. Meg mindig ha van délután valami, azt direkt úgy szervezi hogy nekünk ne legyen jó, mert én pl nem ebédelek suliba és mindig azt csinálja hogy ha 6 órám van akkor direkt 2-re teszi azt a bizonyos programot, és persze én nem tudok hazamenni ebédelni, mert nem érnék vissza, és akkor megint jön a szidás.. kb minden nap délelőtt megeszek egy szendvicset, aztán délután 3-4 körül érek haza és akkor "ebédelek". Ki vagyok készülve, le vagyok gyengülve testileg, lelkileg. És még elvárja hogy tanuljak.. Mit tegyek? Nem bírom már!!!! segítsetek! bocsi hogy hosszú lett.
2010. jún. 7. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nyílván azt akarja ő is h minden jól sikerüljön, bírd ki ezt a kis időt:D

amúgy nem ez az egyetlen banketted életedben, még lesza középsulis, ami azért jobb:D

2010. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
szoptassad meg
2010. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mit tenni vészeld át! Ő baja hogy úgy fogtok emlékezni rá mint egy ordibáló idegbetegre akinek minden évben végig kell ezt nézni :((az ilyen miért lett tanár? xD)
2010. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,már csak pár nap van hátra.. én ofőm egy k*csög volt, nagyon utálja mindenki a mai napig. Anyám fel is jelentette bizonyos dolgok miatt.

46 éves nő,és egyszer apám volt egy munkahelyi bulin,ahol az ofő is ott volt és egy szál melltartóba táncolt az asztalon,tele van piercingel,tetoválással,ami nem is baj de azt hiszi magáról,hogy ő mindent megtehet.

A fiúkat leb*zizta,a lányokat k*rvázta .. :)

Gusztustalan stílusa volt/van. Nem tudsz mit tenni,az ilyen ember magának való,ne foglalkozz vele mit mond,engedd el a füled mellett,de azért ne legyél tiszteletlen és ne csinálj olyat,ami miatt beléd köthetne!

16/L

2010. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Több bankett is lesz, s egyik jobb mint a másik.

Ezt a kis időt már ki lehet bírni. :)

2010. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !

jah úgy értettem a bankettot h ált. sulis lesz egyszer :D csak rosszul fogalmaztam :S bocsi :)

Megpróbálom kibírni.. :)

2010. jún. 7. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
egy 14 éves minek flangál magassarkúban?
2010. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Szegény! ajnállak, de egy hetet még kibírsz valahogy, tudom milyen rossz, de néha viselni kell.
2010. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis sajnállak.
2010. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezt még érettségi évében is el fogjátok játszani:D mi végig veszekedtük ofőnkkel, sőt még egymással is az egészet...:D
2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!