Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg tilthatja azt osztályfőnök...

Meg tilthatja azt osztályfőnököm a ballagást?

Figyelt kérdés
Nem soká jön a nyári szünet, és ballagás is lesz a báttyámnak is illetve annak az iskolának is amelyikbe én is járok, mivel én most 7.-es vagyok és nekem meg pár oszt. társamnak kéne ballagtatni a 8.-kat, meg termet is kéne díszítenem, de mivel ez mind pénteket van, és a báttyám ballagása is pénteken van délelött 11-kor ezért nemtudok elmenni az sulim ballagására és ha nem megyek el, akkor az osztályfőnököm olyannal fenyegetőzött hogy nem ballaghatok ha nem leszek ott. a sulimban 16-kor lesz a ballagás, de akkor se tudok elmenni mert 16 kor már a rokonokkal lent vagyunk vidéken, tehát a kérdésem a következő: meg a mondhatja nekem az osztályfőnököm hogy ballaghatok-e vagy nem?
2010. jún. 9. 14:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs az írási hibákért
2010. jún. 9. 14:23
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

DE SZ@R!

TÖK K¤CSÖG AZ OFŐTÖK!

SZTEM KRVÁRA NEM MMONDHATJA MEG!

NAGYON HÜLYESÉÉG

2010. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Vigyél be szülő igazolást, vagy ha kell, menjen be anyukád személyesen a suliba, és mondja meg, hogy mi a helyzet.

De muszáj, hogy elengedjen. Ilyet nem csinálhat.

2010. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilthat meg ilyet, csak fenyegetőzik.Mekkora egy szerencsétlen ember lehet az ofőd, sajnálatra méltó.Gondolom nincs gyereke.
2010. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
van neki 3 is :|
2010. jún. 9. 14:38
 6/12 anonim válasza:
100%
vidd el a tesod meghivoját, am meg nem tilthatja meg!
2010. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat! :)
2010. jún. 9. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az ig-hoz, és mondd el neki mit mondott az ofő.
2010. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk a meghívót kellett bevinni, és elengedett az ofő. Amúgy meg tényleg köcsög... :@ Ha nagyon nem akarja engedni, vigyél neki szülői igazolást, vagy orvosit. Akkor nem szólhat semmit...
2010. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az orvossal meg az a baj hogy nem ad papírt, volt már olyan hogy lebetegedtem elmentem dokihoz aztán nem adott igazolást amit bevihettem volna az iskolába, és igazolatlan lett az egész hét, és az ofő elisküldte a felszólítást ami meg is jött :@ aztán még az önkormányzatos nő is volt itt nálunk
2010. jún. 9. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!