Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok jól kijönni...

Miért nem tudok jól kijönni senkivel?

Figyelt kérdés
10.es vagyok és tök jól kijövök mindenkivel de nagyon ritkán hívnak el valahova mostanába kb 3 hónapja nem voltunk el sehol. Kb mindenkivel jóba vagyok de azok az emberek akikkel szeretek együtt lenni ilyenek azok soha nem hívnak el sehova pedig iskolában olyan jól elvagyunk a hülyeségeinkel. Elején azt hittem nem kedvelnek mert egész nyáron sehova nem hívtak el pedig voltak bulizni meg eljárkáltak eggyütt mert amikor ott vagyok szoktak beszélgetni hogy ez meg az történt. Emiatt elkezdtem egy másik csapattal haverkodni (nyílván megmaradtak azok akik eddig voltak) de egy idő után velük sem mentünk el sehova (kb már 2 hónapja) pedig tök szívesen elmennék bárkivel bárhova csak ha nem hívnak el akkor már csak az maradt hogy rákérdezek hogy jöhetek e de nem akarok mert akkor nagyon nyomulósnak néznék ki amit pedig nem akarok (Kb május elejétől nem voltam sehol bulizni pedig elég nagy gyökér vagyom és habár néha idegesítő de azt észreveszem és valahogy kifigurázom magam hogy ne megyek olyan vagy érted)

2018. szept. 27. 16:53
 1/3 anonim válasza:
Nekem teljesen úgy tűnik az leírásod alapján, hogy mindenkivel teljesen jól kijössz. Arra gondoltál hogy te hívod el őket? És akkor talán legközelebb ők is viszonozzák, és elhívnak téged is.
2018. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem sokáig azért nem hívtak el helyekre a barátaim, mert azt hitték, hogy úgyis nemet mondanék. Aztán miután kiderült, hogy amúgy szívesen megyek én is el helyekre, "normalizálódott" a helyzet
2018. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van és csak én "képzelek" be ilyeneket köszi a válaszokat!
2018. szept. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!