Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl az avatást?

Hogyan éljem túl az avatást?

Figyelt kérdés

Nem sokára itt az avatás, egész héten valami nagyon gáz cuccban kellesz lennünk, és folyton ki fognak röhögni.

Aztán az avatáson meg ki tudja, mit kellesz csinálnom az egész suli előtt...

Nagyon lámpalázas, csendes, érzékeny lelkű lány vagyok, már hetek óta ezen parázok, konkrétan annyira, hogy gyomoridegem lesz csak a gondolattól is.

Hogy ne féljek ennyire? Nektek mit kellett csinálni avatáson?

😖



2018. nov. 7. 18:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Lucifer-666

Nincs választásom, muszáj megcsinálnunk mindent, amit mondanak, nert aztán meg kinéznek vagy egy évig miatta, ha nem tesszük meg

2018. nov. 7. 19:31
 12/24 anonim ***** válasza:

Vagy bátornak gondolnak. A legnagyobb baj, hogy te rosszul érzed magad most valamitől. Csináld azt, amitől nem fogod akkor sem, ha utálnak.

Ha valaki röhög rajtad már rossz életed lesz? Igaza lesz? Úgy kell ugrálnod, ahogy ő röhög?

2018. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

ssaa

tudom jól, amit írsz, csak annyira utálom magam emiatt, hogy ennyire ilyen vagyok, mást kiröhögik, fél perc alatt túlteszi magát rajta, én meg évekkel később is emlékszem rá, hogy basszus, milyen rossz érzés volt

2018. nov. 7. 19:34
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos most úgy kell tennünk, ahogy a másodikosok mondják. Nagyon kinézik az olyat, aki válogat, ilyen közösség.

De ők is úgy tesznek, mintha porig alázták volna őket, pedig ilyenről szó sincs. Bár az ia igaz, hogy csak ismerőseim mondták, akik oda járnak.

2018. nov. 7. 19:38
 15/24 anonim ***** válasza:

A mi iskolánkban betiltotta ezt az igazgató :D

De amilyen szemetek voltak egymással, egész évben így kegyetlenkedtek a egymással. Jó szar hely volt.


Kérdező, senki sem kötelezhet arra, hogy megalázzanak! Ha nem akarsz menni, akkor ne menj! Ha röhögsz rajta, ha nem, mindenki tudja, hogy nem veled együtt fognak röhögni, hanem rajtad!

2018. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Lehet most nagyon kényesnek, drámakirálynőnek nézek ki, de nem vagyok az, távol áll tőlem az ilyesmi, csak hát félek :/

Na mindegy, köszönöm a válaszaitokat és hogy időt szántatok rám! 🖤

2018. nov. 7. 19:44
 17/24 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy barátod lesz ígyis/úgyis.
2018. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igyekezz túlélni, és megjegyezni azokat, akik avattak, utána pedig kerülni őket, ha lehet. Nem barátaid, ha arra kényszerítenek, hogy egyél sz*rt.
2018. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 yrdxtfchzv válasza:
Nem kell félned! A gáz cuccot meg fogd fel úgy, hogy nem Te vagy az első (és nem is az utolsó) akinek idióta ruhákban kell lenned. Nekem október elején volt és már el is felejtettem, pedig én féltem rendesen. Spagetti pántos női felső és ceruzaszoknya volt rajtam fiú létemre 8 órán keresztül. De nem stresszeltem, az újdonsült osztályommal egymáson és egymással nevettünk. Fogd fel úgy, hogy az csak egy nap. Csak pár nap. Többet gondolnod sem kellesz rá!
2018. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
le is ment az egész, és nem mondom, hogy néha nem volt elegem az egészből, de a 90%át végig nevettem :D nagyon túlparáztam, pedig jó buli volt
2018. nov. 16. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!