Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tömegközlekedésen zenét...

Tömegközlekedésen zenét hallgatók, ti milyen hangerőt alkalmaztok általában?

Figyelt kérdés
én magam sosem voltam a zenélős típusok közt, ezért érdekelne hogy általában mindenki úgy csinálja hogy hallja még a környezete zajait, esetleg még kevésbé, minimál hangerőn tolja, vagy simán elvannak úgy is emberek hogy a környezetet teljesen kizárják és bömböltetik a zenét a fülükbe? engem valahogy zavarna ha nem tudok figyelni a külső dolgokra, mármint hogy a hallásom megszűnjön, de nyilván egyéni megítélés kérdése
2019. jan. 30. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hangosan, hogy még a külső, környezeti hangokat halljam. Akkor teszem hangosabbra, amikor pl végállomásig megyek, és utazik velem egy kiabáló ember, síró baba. Őket nincs értelme hallani.
2019. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyan hangosan, hogy ne halljam már a kornyezetemet, de ne is süketüljek meg.
2019. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én maximumra tolom a hangerőt és van amikor a szememet is becsukom.
2019. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Tömegközlekedésen annyira hogy elnyomja a körülöttem lévők zaját, utcán vagy biciklin viszont lejjebb veszem hogy halljam ha valaki mögöttem jön vagy ilyesmi. Mondjuk nekem amúgy is túlhallásom van, ezért simán az utcán is van hogy zajszűrővel mászkálok.
2019. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Attól függ mit hallgatok és milyen hangos a környezet :)


Igyekszem kizárni a környezetet, de annyira sose hallgatom hangosan, hogy ne halljam, ha a hangosbemondó megszólal.

2019. jan. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!