Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg akar verni egy gyerek...

Meg akar verni egy gyerek 14éves kb 170cm és 60kg én pedig 14 185cm 99kg ő kempozik én pedig krav magázok szerintetek ki a nyerő?

Figyelt kérdés
jah én kb 1hónapja krav magázok ő pedig szerintem évek óta kempozik
2010. júl. 1. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem cigányok vagytok, fehér ember kulturáltan is el tudja intézni a dolgait.
2010. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én nem vok cigány őt meg nem tudom
2010. júl. 1. 10:44
 3/18 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyennel foglalkozni. Gyorsaság a lényeg nem az,hogy ki mióta mit csinál és hogy mekkora háta meg válla van.Elhiszed,hogy egy 3-4 hónapos Aikidos kettesével csapkodna oda titeket,hogy észhez térjetek?
2010. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát, mivel régebb óta tanul küzdősportot, valószínűleg több a tapasztalata. Szerintem ő a nyerő.


Ne istenítsd annyira a krav-magát mert nincs előnyöd vele a többi küzdősporthoz, harcművészethez képest. Az sem mindent verő cucc, attól, hogy az a legújabb és a többi alapján fejlesztették ki.

2010. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy vagyok vele,hogy a shaolin kung fu bármit verne akármilyen új is a krav maga meg akármelyik sport(tapasztalat). De most kemporól van szó. Nem mindegy,hogy valaki 1 évet kempozik de úgy,hogy nem nagyon érdekli a dolog és az se mindegy hogy valaki 3-4 hónap alatt elsajátítja azt amit a másik 1 év alatt. Szóval. Én azt mondom,hogy nem kell verekedni megkell beszélni egy küzdősportos soha nem él vissza az erejével hanem bölcsen,okosan gondolkozik. HA meg a gyerek keménykedik,akkor valószínüleg azért csinálja,mert menőzni akar mit tud,közbe egy puhány senki. Láttad már a gyereket élőben? Tudod róla,hogy 1 éve kempózik? Ha meg igen, akkor csak visszaakar élni az erejével ebből adódik,hogy a gyerek puhány és úgy földhöz csapkodod ahogy csak kell.
2010. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mivel jócskán túlsúlyos vagy és ő vérbeli küzdősportot tanul évek óta ezért úgy beleveri a fejedet a földbe hogy inkább nem mennék oda a helyedben mert ott eltemet.
2010. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsót cáfolom. Olvasd el azt amit előbb írtam és megtudod,hogy "mennyire vérbeli küzdősportos" az a gyerek,aki "megakarja verni a srácot" szerintem csak pofajárató gép és az ilyeneket akkor vered oda amikor akarod hiába küzdősportos. Egyet jegyezz meg: ,,Ne lendületből menj neki,mert a lendületedet kihasználva fog végezni veled" Aikido törvénye
2010. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tököd van, simán leverhet. Az nyer, akinek gyorsabb puskája van.
2010. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát nem is tom a gyereket simán lecsapom de azon akörnyéken rengeteg a haverja.
2010. júl. 1. 14:08
 10/18 anonim ***** válasza:

10:42 nah látod ezt beszop*ad ;))

Most nagyon .. már megint felhoztad a cigányokat .. és besültél mert mondta h nem cigó :D háháá

2010. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!