Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg akar verni egy gyerek...

Meg akar verni egy gyerek 14éves kb 170cm és 60kg én pedig 14 185cm 99kg ő kempozik én pedig krav magázok szerintetek ki a nyerő?

Figyelt kérdés
jah én kb 1hónapja krav magázok ő pedig szerintem évek óta kempozik
2010. júl. 1. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

aki verseng az nem nyerhet soha, egy igazi harcos soha sem küzd mással, csupán saját magával...


egyébként az nyer, akinek nagyobb a hite...ha már összeugrotok, illetve az, aki a passzív...

engem pl soha nem vertek meg, pedig támadtak meg már többen is egyszerre, és vagyok 60 kg 180 cm rel, és soha nem jártam küzdősportra...ésszel nyertem mindig, és azzal, hogy soha nem adtam okot a támadásra...

tanulság: ha ok nélkül támadnak meg engem biztosan én nyerek, mert van velem valami ami megvéd az igazságtalanságtól...és ez nem kamu. :)


üdv

25/F

2010. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

13:13

Ez nem az a kategória ahol hit téríteni kell.

Erről emlékeim szerint volt is egy kérdés. Valakit az érdekelt, hogy mi a tököm köze van istennek a téli gumi választáshoz. Nahát a küzdősportokhoz is kb annyi (0.0).

2010. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"ma 13:13"


aki esztet elhiszi, szamarabb a lónál

2010. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13:13 vagyok...


Tapasztalatot meséltem el. Nem értem a vádaskodást. Távol-keleti sportok ilyenek, ahol nem csak fizikai, hanem mentális edzés is van. És a kettőnek együtt kell jelen lennie, hogy igazi harcos "születhessen". Az ilyen emberek, mivel kiegyensúlyozottak szellemiekben is, nem fognak verekedni, maximum akkor ha őket megtámadják, de győzelmet "aratnak", hiszen megvédi őket a lelki egyensúly, az amiről én is beszéltem. Ehhez pedig hit is kell, mint minden máshoz, amit el akar érni az ember. :)


üdv

25/F

2010. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
addig fogod ezt hinni amig egyszer jól meg nem vernek majd...szép dolog a hit, meg kell is, de önmagában nem elég, akármennyire is ezt hiszed
2010. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

talán úgy lesz, ahogyan mondod. de egy dolgot elfelejtesz. a megfelelő magatartást, aminek velejárója az, hogy nem adok okot arra, hogy bántsanak, ha pedig elkerülhetetlen, amely esetekről beszéltem, sikerrel fejezhetem be a "küzdelmet", ami végül is részemről nem is az, mert én nem versengésből cselekszem. :)


üdv

25/F

2010. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
figy, én nem foglak levitatni, nyilván nem is tudlak, de ott a bibi az elméleteddel, hogy ez alapján mindig az "győzne" akinek igaza van, mindig a "jó" győzne a világban - de ez közel sincs így
2010. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

türelem kedves barátom. a jó fog győzni. de még végig kell járni az utakat az embereknek. és a jó győzedelmeskedése minden emberben külön fog létrejönni, ugyanis az igazi harcot nem egymással, hanem saját magunkkal kell megvívni. De ezt megint csak távol-keleten tanítják. Sokat lehetne onnan elsajátítani életről. Természetesen máshol is vannak ilyen felfogásúak. Aki pedig harcba száll a másikkal, az ugyanúgy "rossz".

Egyébként ez jellem kérdése, és aki kiegyensúlyozott lelkivilággal rendelkezik, amit korábban is leírtam, az sohasem veszít, még ha külső szemmel annak is tűnik. az szenved és veszt, aki lelkileg nem bírja a gyűrődést. De gondolom ez nem újdonság. Ezen persze tud változtatni minden ember, csak akarni kell. :)


üdv

25/F

2010. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!