Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó belerúgni az elkesere...

Miért jó belerúgni az elkeseredett emberekbe?

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon egy csomó elkeseredett ember várja a többi tapasztalatát, segítségét! Néha olyan válaszokat olvasok, amelyeknek már szinte semmi köze a kérdéshez. A fórum nem teszi lehetővé, hogy mindenki leírja az élete teljes történetét, nincs is szükség rá, mégis van aki egyből letámadja a kérdezőt. Szerintem nem kellene egymással ilyen kegyetlennek lennünk.
2010. júl. 2. 09:58
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
24%

amíg nem halsz meg teljesen, nem tudsz új erővel újjászületni!


márpedig dühöt kell gyűjtenie, hogy abból akarat legyen az újra.

2010. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos,nagyon sokan elégedetlenek az életükkel és irígyek másokra ezért ezt a feszültséget és dühöt itt vezetik le!


Hogy ismeretlenül ítélkeznek(én is kaptam már hideget meleget)az pedig az emberi butaság!

2010. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%

Én is ez tapasztaltam, sokan jóindulatúan segitenek itt,de ugyanennyien nem.

Mint a való életben...a te problémádat sok ember nem érzi át igazán,vagy neki bagatell,nem látja át.Valóban kellő empátia szükségeltetne, hogy itt mindenki normális válaszokat írjon..de hát..ilyenek az emberek.

2010. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Szörnyű, de ezek vagyunk mi emberek (tisztelet annak, aki tényleg nem bántani akarja embertársait). Az állatok különbek nálunk.

Mi fájdalom lehet abban az emberben, aki belerúg egy másikba. Valahol sajnálom is őket, és valahol nem sajnálom őket, valahol megérdemlik a sorsukat. Mert véleményem szerint a boldogtalan emberek azok, akik bántják a másikat.

Én úgy képzelem el, hogy aki boldog ember, az jó szándékú, jóindulatú, az inkább segít az elesetteken. Mindenkinek vannak problémái, de azokkal együtt kell tudni élni, csak így lehetünk elégedettek, és csak így tudjuk embertársainkat megvigasztalni.

Szóval minden szánalmam azoké, akik itt flegmáznak, okoskodnak, mindent tudnak, nagyzolnak, túl soknak hiszik magukat, és nevetnek a tanácstalan társaik tanácstalanságán.

Ezért tart itt a világ.

2010. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Mint az életben..,van a jó ember és rosszi is..,ezt itt sem tudod kiszűrni,sajnos!Van aki itt vezeti le a stresszét és leolt másokat,de most már tudod jelenteni a modinak igy talán ki lehet szűrni a taplókat innen a fórumról!
2010. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal,meg vannak akik azért ilyenek,mert unatkoznak,és ez a szórakozásuk..
2010. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
névtelenül sok ember szeret mocskolódni... úgy könnyebb.
2010. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 BlackSword ***** válasza:
69%
Azt hiszem előttem már leírtak mindent... Az erőszak a gyengék végső mentsvára... Nekik már csak ez maradt... Mert vagy gyengék ahhoz, hogy változtassanak, és inkább beletörődtek a sorsukba ezek az emberek... És akkor már neked se legyen jobb... Vagy pedig fel sem ismerik a vátozáshoz szükséges erőt magukban...
2010. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem csak elmondja a véleményét. Azt kérdezte a kérdező ugyanis. Persze nem minden válasz tetszik a kérdezőnek, de hát nem vagyunk egyformák.

Sok esetben a nagyobb tapasztalat miatt teljesen máshogy lát egy szitut egy ember, mint a másik.


Ha a kérdező csak a vele egyyetértőekre kiváncsi, fel se tegye a kérdést (minek?), otthon magának helyeseljen.


Mondok egy példát: 20 éves vagyok, férj, gyerek, anyámnál lakunk, nincs egy vasunk se, elköltözni nem tudunk, anyám az idegeimre megy, mit csináljak? Erre lehet értelmeset válaszolni azon kivül, hogy "hát tűrj, drága, ha már anyád nyakára szültél"? Persze szaloncukorba csomagolja az ember, de hát attól ez a válasz lényege... A helyes válasz persze a "szegény te, de sajnállak" lenne...

2010. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Megmondom, hogy miért van ez így! Egy elkeseredett tanácstalan ember kiír egy kérdést, ami személyesen kínos vagy tanácstalan stb. Namármost! Vannak olyan férgek, akiknek otthon kuss a neve és a munkahelyén is csak egy hulladék, tehát ilyen emberi nullák. Ezek alig várják, hogy valaki, aki náluk érzelmileg épp gyengébb emberbe belemárthassák szánalmas életük tőrjét. Jól leugatják, kinevetik stb. Ettől nyilván kielégülnek, mert barátnőjük sincs......
2010. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!