Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó belerúgni az elkesere...

Miért jó belerúgni az elkeseredett emberekbe?

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon egy csomó elkeseredett ember várja a többi tapasztalatát, segítségét! Néha olyan válaszokat olvasok, amelyeknek már szinte semmi köze a kérdéshez. A fórum nem teszi lehetővé, hogy mindenki leírja az élete teljes történetét, nincs is szükség rá, mégis van aki egyből letámadja a kérdezőt. Szerintem nem kellene egymással ilyen kegyetlennek lennünk.
2010. júl. 2. 09:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Sajnos sok a bunkó állat és ha épp gyenge vagy, akkor még beléd is rúgnak. Én 206 cm magas 126 kg vagyok és nem épp hájas:D:D Ha valakinek előre köszönök az mindig visszaköszön. Nem nagyon tapasztalok tiszteletlenséget, bár itt on-line sokszor leugatnak. :D:D Bár jólesne ha mindenki segítene, ha már ide regisztrált! Olyan tiltólistát kéne csináltatni, amin a nem megfelelően válaszoló korlátozva lennének.
2010. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

11.36 nem tud olvasni, de ezért nem haragszunk rá, mert béke és szeretet van.

Nem a lány fiktiv, hanem az ide idézett "válasz" volt hipotetikus. No, ennyit erről.


Ebből az is kiderül (már ha megvan a hipotetikus szó...), hogy mivel "love-peace" jellegű választ nem akartam irni, hát odébbálltam. Ahogy te is tetted volna. Meg még pár ezren, akik szintén NEM szóltak hozzá.

Örülök, hogy hozzászólásoddal sokat tettél hozzá a témához... Ha már épiteni nem tudtál, most miért is szóltál hozzá??? Jaaa, csak a beszólás kedvéért. Hmmm....

2010. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Kedves 10.28.


Dől belőled a sértődöttség!!!


Idézlek: „Örülök, hogy hozzászólásoddal sokat tettél hozzá a témához... Ha már épiteni nem tudtál, most miért is szóltál hozzá??? „


Az előbbi a harmadik hozzászólásom volt, egy kivételével majdnem mind úgy kezdődött, hogy 10.28, ez a negyedik válaszom, tehát nem csak oda pöttyintettem valamit, hanem nyomon követtelek, figyeltem a hozzászólásodat, mert érdekelt, hogy hogyan reagál valaki a másik oldalról.


Véleményem nem változott, és nem értem, hogy mi nyomhatja a szíved, honnan ez a düh, harag és sértődöttség benned. Hidd el, hogy hozzászólásaidat olvasva sokan szánnak téged. Én is nagyon sajnállak.


Én nem bántalak téged, mert nincs a szívemben harag, de a tiédben honnan? Kívánom neked, hogy válts mind stílust, mind életfelfogást, mert így nem sokra viszed az életben, vezető beosztású, helyesen írni nem tudó, szomorú lelkű emberként, akinél a most szomorú 20 éves lányok, akikről a véleményed az, „hogy viseljék sorsukat, ha már az anyjuk nyakára szültek”, sokkal boldogabban lesznek nálad.


Pont az ilyen emberekre nincs itt szükség, mert a mostani válaszod is arról árulkodik, hogy neked még mindig az a véleményed, hogy „viselje sorsát…..”


Kedves „normális” hozzászólók, lám ide keveredett egy olyan, aki folyton belerúg az embertársaiba. 

2010. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Hiszen ez a te véleményed 10.28-as.


20 éves vagyok, férj, gyerek, anyámnál lakunk, nincs egy vasunk se, elköltözni nem tudunk, anyám az idegeimre megy, mit csináljak? Erre lehet értelmeset válaszolni azon kivül, hogy "hát tűrj, drága, ha már anyád nyakára szültél"?

2010. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Igen, ez a véleményem, de nem irom meg neki, mivel azzal nem segitek. Ennyi.


A hozzászólásod teljesen értelmetlen, hiszen én megirtam a véleményemet, aztán arra te reagáltál. Én ezzel nem foglalkoztam (kit érdekelsz???).

Reagáltam viszont egy MÁSIK hozzászólóra (aki szintén rám reagált). Erre te ismét rám reagáltál. Erre megkérdeztem, hogy miért reagáltál te valójában, hiszen a hozzászólásod SEMILYEN értelmes információt nem tartalmazott, sőőőt, pontosan olyan voltál, mint akiket szidsz itt nagy hangon.

Ennyi.


Bizonyára neked is kiirja a rendszer, hogy "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!"

A te véleményed engem egyáltalán nem érdekel, sőt ennél többet mondok: nem is kérdeztem. Sajnálom, hogy ez neked nem tűnt fel. De azért most szólok. Tipikusan az a fajta vagy, aki rá akarja erőltetni a véleményét mindenkire, "márpedig én jobban tudom, hogy te milyen vagy, mit gondolsz, stb" hozzáállással.

Ha a KÉRDÉShez nincs több hozzászólásod, akkor szép napot neked.

2010. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Gyors jellemrajz 15 mondatból a'la 84%-os:

Sértődött, düh, harag, sértődöttség, szánni, sajnálni, helyesen írni nem tudó, szomorú lelkű ember, egy olyan, aki folyton belerúg az embertársaiba.

De hogy vajon kibe rúgtam bele (rajtad kivül, aki itt próbálsz sértegetni órák óta...), azt majd áruld el légyszi, nem bánom, ha ezért mégis még egszer megszólitasz, kedves barátom.


Azért ismét jót kacagtam...

2010. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

"Igen, ez a véleményem, de nem irom meg neki, mivel azzal nem segitek. Ennyi."


Az a szomorú, hogy bajbajutott emberekről neked ez a véleményed. És azért ilyen ez az oldal, és azért sértegetnek és aláznak meg nap mint nap itt embereket, mert sokan még ki is nyilvánítják az ilyen véleményüket.


Na neked is kellemes napot.

2010. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Tipikusan az a fajta vagy, aki rá akarja erőltetni a véleményét mindenkire" Te mondtad, akkor ezzel alkottál rólam "Gyors jellemrajz"-ot?

Uram, anyám

2010. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Igen, örülök, hogy felismerted önmagad karikatúráját, ezek szerint jól sikerült, gratulálok. Nem hittem, hogy képes leszel rá, de azért biztam benne.

Sajnálom, hogy sajnálod, hogy mi az én véleményem. Milyen szomorú lehet most neked.

2010. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Jaj, ne már!!! Könyörgöm!!


No lássuk, hogy értsd kedves 10.28-as

Lecseszel valakit azért, hogy véleményt alkot rólad, ismeretlenül:

Ezt irkáltad: „10.48 komplett életrajzot (??) festett rólam, Nem ismer engem, nem ismer semmit, de jellemrajzot állit össze rólam!!! Jót röhögtem."


Erre egy kis időre te állítasz össze rólam egy jellemrajzot a következő mondatoddal: Tipikusan az a fajta vagy, aki rá akarja erőltetni a véleményét mindenkire.


A mindennapi életben is ennyire következetlen vagy?


Sajnos tényleg jót röhöghetsz, de nem másokon, hanem saját magadon.


Most legalább kiélheted magad és belém rúghatsz, mert nem akadok le rólad. De kérlek, arról, aki el van keseredve, ne gondolj rosszat.

2010. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!