Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csalódtam a barátnőmben, mit...

Csalódtam a barátnőmben, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk (lányok), és középsulis 3-ig nem volt semmi bajunk egymással. 17 évesen (nyáron) olyan társaságba keveredtem (bratyóm által), akik nagyon adnak magukra, gazdagok, szépek, divatosak, csinosak, tehát ők azok a tipikus lányok, akiknek csak az számít, hogy 100%-os legyen mindig mindenben. Én sosem voltam ez a fajta lány, mondjuk nagy szám van, szeretek a figyelem középpontjában lenni, (sokak szerint csinos vagyok), de a tanulást, barátok előtérbe helyeztem mindig a divatnál, bulizásnál.

A probléma ott kezdődött, hogy megváltoztam 4-re... (Neveletlen hercegnő fíling), "megcsináltak" szépre, divatosan öltözködöm, stb, és azóta sok pasi rámhajtott, többek között az ő (barátnőm) kiszemeltje is, és emiatt nagyon összevesztünk, pedig nem is jöttem össze a sráccal.

Sok pasi megnéz, szeretne megismerni, de rájöttem, hogy csak a külsőm miatt... Sokkal jobban éreztem magam, amikor olyan kis átlagos lány voltam (most is az vagyok, csak jól nézek ki), azért kedveltek, mert tanulok, rendes vagyok, most meg nem is akar senki ismerkedni az eszem miatt tegyük fel. :(

Az írásomból az jöhet le, hogy beképzelt vagyok, de komolyan nem! Nem szoktam kimutatni, hogy elégedett vagyok az alakommal, adottságaimmal, sosem jegyeztem meg senkinek, hogy de jó csaj vagyok...

A barátnőmmel megbeszéltük érettségi után, hogy megyünk Balatonra többen (ott lesz a kiszemeltem is), de benyögte most, hogy nekem már nincs hely! :(:(:( Mondtam neki, hogy alszom a földön, csak mehessek, arra azt válaszolta, hogy nem, majd jövőre... :( Tudom, hogy az bántja, h. jobban nézek ki nála... Ő nem szép, nem csinos, és ezért...

Mit tegyek? Mennem kell Balatonra... életemben kétszer voltam nyaralni, akkor is a szüleimmel. Nekem szükségem van rá annak ellenére, hogy ilyen! :( Na és persze a pasira is szükségem lenne... :(

Hogy vegyem rá, hogy mehessek???


2010. júl. 6. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

sajnos mostmár ebből is látszi,hogy egy nem annyira szép ,és egy szép lány nem lehetnek barátnők mert csak irigy lesz a nem túl szép lány a másikra.

és ez nem jó ha egész életébe féltékeny akar lenni.

vagy az a megoldás van,hogy őt is átváltoztatjátok ahogy téged is...

sztem is tedd azt amit előtte,még mielőtt megváltoztál.majd előbb utóbb észreveszi, hogy nem érdemes emiatt megszakítani veled a kapcsolatot, de lehet ezt tudja is csak tudod a féltékenység az nagyon rossz dolog tud lenni:( az egész életed pokollá teheti.

tudom,hogy neked fontos ő de hagyd,hogy átgondolja és ha már ennyi éve barátok vagytok akkor biztos,hogy nem fogja csak úgy hagyni veszni.

2010. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

inkább olyan társaságban kéne találnod magadnak barátnőt akik olyanok mint, te . de ezt nem sértésnek szánom!

te nem tudhatod hiszen te vagy a szép és csinos, egy átlagos nem túl szép lánynak viszont nagyon sz@r lehet az ilyen helyzet mikor mindig csak a barátnőjére hajtanak a pasik rá pedig nem...ha meg nincs túl sok önbizalma az még csak ront a helyzeten:S. a féltékeny nem okkal az, mindenkiben meg van a féltékenység ez valamiféle ''betegség''...:S SAjnos!

2010. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" Tudom, hogy az bántja, h. jobban nézek ki nála... Ő nem szép, nem csinos, és ezért... "


Szép kis barátnő lehetsz te is! Az írásodból igenis árad a beképzeltség..

2010. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!