Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor ha utalok...

Mit tegyek akkor ha utalok emberek között lenni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél emberek között.
2019. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Több lehetséges választ is összeírtam neked, kedves Kérdező!


Version A. Menj el birkapásztornak! Csak havonta egyszer kell elszámolj a rád bízott jószággal, és kell felvedd a fizetésedet. A többi 29-30 napot meg eltöltheted emberek nélkül.


Version B. Dolgozd ki az ún. társas énedet! Van rá szakirodalom és szakszerű segítséget is kaphatsz.


Version C. Ne légy emberek közt, hanem légy az emberekkel! Próbáld megismerni őket, ismerkedj, beszélgess. Kockázat: bebizonyosodhat, hogy egész jó fejek. El bírod viselni ennek kockázatát?


Version D. Bírd ki azt a kicsit, ami még hátra van neked így. Nyugi, mindegyik, általad utált ember meghal egyszer. Te is. A társaságuk nem mindig fog nyomasztani. Pl. akkor már egyáltalán nem, ha halott leszel.


Melyik megoldást választod? Miért?

2019. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lilla64 ***** válasza:
100%

Én megértelek,mert sajnos én is igy vagyok ezzel,de ha megkérdezik,hogy miért,nem tudok választ adni.

Ezért csak akkor megyek társaságba,ha ez elkerülhetetlen

2019. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Menj emberek közé. Nem viccelek. Szerintem valahol mélyen félsz, nem utálsz.
2019. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy akarsz e ezen változtatni?

Ha igen akkor pszichológus

2019. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!