Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » En nagyon utalok elni sokat...

En nagyon utalok elni sokat gondolok ongyilkossagra es nem birom megerteni pedig probalom hogy mas emberek mit szeretnek az eletben es miert mondjak h elni jo?

Figyelt kérdés
nem ertem egyszeruen mi jo ebben nekik? probalom de nem tudom felfogni illetve mit kezdjek magamal mert nagyon szivesen ongyilkos lennek csak vannak rokonaim meg csalad

#élet #utalatos
2016. szept. 17. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés hogy miért akarsz öngyilkos lenni? :DD
2016. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megfazol ogyilkos leszel? Nem.. Elmesz orvoshoz. Ezt kell tenni mentalis betegsegek eseten is, ahogy magad is rajottel a kategoria valasztaskor.
2016. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert elegem van mindenbol sokkal jobb lenne halottnak lenni folosleges itt szenvedni
2016. szept. 17. 13:37
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam mar orvosnal meg is igy maradtam. gyogyszert soha tobbet nem akarok szedni megpusztulok inkabb
2016. szept. 17. 13:39
 5/7 bella bell válasza:

Kedves Kerdezo!

Bar lett volna lehetosegem az ocsemmel beszelni mielott ongyilkos lett ket evvel ezelott. De nem tudtam, hogy ilyen gondolatai voltak, pedig az egesz a szemem elott zajlott. Az ongyilkosaggi gondolatok nagyon nehezen erthetok masok szamara. Azt gondoljak, hogy ha nem haldokolsz, ehezel akkor miert akarsz meghalni. De most mar tudom ez nem igy van. El kell, hogy egy jo szakemberhez es megertem, ha nem a gyogyszerekkel akarod megoldani a problemat. A testverem csinalt meditalas es joga is jo. Ameddig jo orvosa volt Angliaban addig jol volt, a baj akkor kezdotott amikor ki jott hozzank Amerikaba es a vegtelensegig agyon gyogyszereztek. Nagyon fontos, hogy jo orvost talalj. Azon felul pedig keress az interneten tobb informaciot es mas kezelest, meg termeszetes dolgokat is probalj meg. Mi mindeg hasznalunk Homeopatikus gyogyszereket - errol sokat olvass mert hihetetlen eredmenyekkel lehet hasznalni. Az etrend is lehet rossz hatassal - akarmilyen viccesen hangzik, lehet hogy bizonyos etel alapanyagokra alergias lehetsz es nem kiutesekre gondolok. A ferjem paradicsom szoszt evett mindennel. Az utobbi idoben azt vettem eszre, hogy milyen utalatos es mindeg ideges, nem alszik ejszaka. Hosszu tortenet roviden: abbahagyta a paradicsomot es minta egy uj ember lett volna belole. Ketszer megint evett es ugyanugy visszaesett. Ezzel arra akarok menni, hogy ez egy nagyon komplex alapot es sok lehetoseg van a gyogyulasra. NE ADD FEL! Szivesen valaszolok ha barmilyen kerdesed van, nyugodtan irjal e-mailben.

2016. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést... pont ezen tűnődöm évek óta. Valószínűleg azért nem jött pozitív válasz, mert a legtöbb ember nem szeret élni... én is azon a véleményen vagyok hogy szar az élet, apró pozitív dolgok vannak, de ha mérlegre pakolok mindent akkor nagyon a negatív felé billen.
2016. szept. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
22%
Mindenki szeret élni !!!13f
2016. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!