Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utálok emberek közé menni. Mi ez?

Utálok emberek közé menni. Mi ez?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretek suliba menni. Mindig szorongok ver a víz alig kapok levegőt.Ha pedig arra gondolok hogy hamarosan vége a nyári szünetnek és menni kell suliba egyenesen elkap a hányinger és pánikrohamom lesz.. Voltam már pszichológusnál(ha nem jól írtam,bocsi)de nem nagyon segített.14 éves lány vagyok. A 8.at új suliban kezdem( az előző sulimban 6.-7.ig szekáltak az osztály társaim..ez nagyon rossz volt mert minden reggelt hányással és gyomorideggel kezdtem.. Nem szeretem az embereket.az osztály társaimat pedig kifejezetten gyűlölöm.. Nagyon sokat ártottak nekem.. Az új sulimban magántanuló leszek.. De félek nagyon hogy mi fog történni.Már anyuval is beszéltem hogy ez normális e hogy így félek,szorongok emberek közelében. Ez mi lehet? Segísetek kérlek.. Kezdem úgy érezni hogy valami pszihés bajom van..
2017. aug. 5. 04:05
 1/3 anonim válasza:

Előfordulhat, hogy pszichés probléma áll a háttérben.

Annyit tudok tanácsolni, tudom nehéz, de ne stresszelj rá semmire. Főleg nem ilyenekre. Suliba járni mindenkinek muszáj, és hidd el nem te vagy az egyetlen, aki nem szeret iskolába menni! :)

Csak gondolj arra, hogy nem kell senkivel sem törődni ott, csak magadra koncentrálj, arra, hogy nagyon jól tanulj. Ha nem szimpik az emberek, ne törődj velük. Ha van aki szimpatikus számodra, nyugodtan beszélgess vele, ezzel is oldod a benned levő feszültséget.

Ezeken kívül pedig próbáld leküzdeni a szorongásaidat. Sportolj, étkezz egészségesen. Ezek segítenek, hidd el.

2017. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszön, megfogadom a tanácsod.
2017. aug. 5. 23:26
 3/3 anonim válasza:
Örülök, hogy még ha minimálisan is de segíthettem :)
2017. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!