Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jók ezek a rajzok?

Szerintetek jók ezek a rajzok?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt rajzra kellet csinálni


[link]


[link]


[link]


Van egy rajz(portré egy színészről) amit nem tudok megosztani itt,(pedig az egy olyan rajz amivel még elégedett vagyok)mert a privát profilomon van kint, de az a profilképe ennek a profilomnak, talán lehet látni.

Viszont érdekelne pár ember őszinte a véleménye a rajzaimról. Nem jártam tanfolyamokra meg különtanárhoz, ezeket is csak úgy itthon csináltam (kivéve a rajzórásat).



2019. aug. 3. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon tehetséges vagy! Gyönyörűen rajzolsz!
2019. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Szia, az emberi arc ábrázolásában lenne mit fejlődni. De nagyon szépek a tónusok, főleg a második képen a nő ruhája tetszik. Ahhoz képest, hogy nem jártál tanfolyamra, nagyon jók, így tovább!
2019. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, az emberi arc az mindig kicsit furán ment nekem (azt a színeset direkt csináltam ilyen furcsára, ki akartam próbálni hogy nézne ki) meg sokat rajzoltam ilyen rajzfilmes/animés stílusba, és eléggé ráállt a kezem, szóval azért lehet hogy például néha nagyobb szemeket rajzolok, vagy csak az egész olyan rajzfilmes lesz.

Mégegyszer köszönöm <3

2019. aug. 4. 02:22
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Azt kell mondjam, hogy jók. Pedig én imádok mindenkit a sárba döngölni.
2019. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon ügyesek. Tehetséges vagy!
2019. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is jók :-) Igaz, abszolút nem vagyok hozzáértő.


De a lényeg, hogy az írásod alapján igazán örömödet leled a rajzolásban. Szerintem ez az elsődleges haszon.


A másodlagos pedig, hogy tényleg jókat rajzolsz, persze a fejlődésre mindig van még tér, és ez így van jól. Az utolsó színes arc különösen tetszik.

2019. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jók a rajzok,de nekem nem tetszenek mert túl szögletes minden.

De van akit ez ragad meg.

Ügyes vagy.

2019. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Azért az arányokat még tanulnod kell, és nem tudom, mennyi idős vagy, de a stílusod nem kiforrott. Ha nem is akarsz rajztanárhoz járni, vannak nagyon klassz rajzolást tanító könyvek és Youtube videók. Ha embert ábrolsz, az arányokra nagyon kell figyelned. A tónusozásod kusza, az tetszik, hogy nem maszatolsz, de vonalas tónusozásnak is van egy rendje. Viszont az utolsó kép alapján azt látom, hogy kreativitásod van, ami nagyon hasznos és érdemes lenne a többi dologra ráfejlesztened. Emberábrázolást úgy is lehet gyakorolni, hogy megkérsz valakit, hogy üljön neked modellt vagy metrón, buszon skicceled az embereket.


A ruha gyűródései nagyon szépek, a nő arca viszont ormótlan és túl sovány, ami aránytalan. A színész portré felismerhető, de a nagy szemek miatt kicsit karikatúraszerű.

2019. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még csak most leszek gimis, és tudom hogy sose volt egyedi rajzstílusom. Kb hetedikes koromig csak másoltam mindent, így nem igazán alakult ki saját stílusom. A vonalakkal árnyékolás nem igazàn megy nekem, valahogy sosem lesz olyan mint amiket lehet látni közösségiken. Csak idén kezdtem komolyabban venni a rajzolást, és mint írtam korábban, én inkább rajzfilmes stílusba tudok rajzolni, ezért hibázom el mindig a szemeket meg az arányokat (az ülő nő szerintem nagyon aránytalan lett). Egész gyorsan fejlődök, 3 éve úgy rajzoltam mint egy óvodás (mármint tényleg nagyon borzasztóan). Köszönöm az őszinte véleményt és kritikát!
2019. aug. 4. 19:43
 10/17 A kérdező kommentje:
Az ülő nőt képről rajzoltam
2019. aug. 4. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!