Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért utálják sokan a Poet.hu-t?

Miért utálják sokan a Poet.hu-t?

Figyelt kérdés
Érdekelne jobban kifejtve a véleményetek,hogy pontosan miért. Azt olvastam,hogy elvileg alig van kritika,és csak egymást ajnározzák az emberek. De ezen kívül?

2020. szept. 26. 14:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, (7-8/10-es vagyok) felőlem oké :)
2020. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldöd? Köszi.
2020. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A 10es én vagyok...sokan a vonalban....

Ndk-s turmixgép?!?

2020. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Feltörekvő költő vagyok (vannak publikált verseim), sosem poet.hu-ztam, de olasgattam ott. Volt régen egy hasonló oldal, Share Your Art, ott egy darabig regisztrálva voltam.


Őszintén szólva, én nem nagyon értem, mire jó ez. Legfeljebb mint közösségi oldal jó, hogy találsz hasonló érdeklődésű barátokat? De miért nem küldöd be inkább igazi irodalmi oldalaknak (Kulter, Félonline, Nincs, Műút, Bárka, Napút stb.)? Ezek szívesen fogadnak kéziratokat. Vagy irodalmi lapoknak, akár az Élet és Irodalomnak.


Persze ha a költészet számodra hobbi, de nem törsz nagy babérokra, akkor semmi baj a poet.hu-val. Utálni nem utálom, és szerintem ilyen erőteljes érzelmeket mások sem éreznek vele kapcsolatban. Én csak nem értem. Mint a g-portálos irodalmi pályázatokat. Azoknak mi értelme van? Megnyerni egy g-portálos pályázatot? Léteznek valódi iodalmipályázatok, amelyekbe ha bekerülsz, országosan is terjesztik (ilyen például a Magyar Irodalmi Ház vers-, mese- vagy novellaantológiája). Vagy van ez a most nagy botrányt kiváltott Meseország mindenkié, amibe ne menjünk bele, mert most nem ez a lényeg, csak példának akarom hozni: az is egy pályázat volt. És leszámítva a botrányt, látod, a boltokba is bekerült. Miért nem ilyenekre nevezel? Persze nem feltétlenül ilyen nagy vihart kavarókra, de érted.

2020. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Valamint a neten publikált írásokat sok helyen máshova nem nevezheted be, saját publikációs esélyeidet rontod vele.
2020. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: azt értem, hogy kritikát szeretnél, de őszintén: a poet.hu-n igazi kritikát nem fogsz kapni. Az olyan, mintha én értékelném egy fontós vagy egy szobrász művét. Akárki regisztrálhat.
2020. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszolónak: "Idézném Aranyt: „Gondolta a fene!” Nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de Arany ilyet soha nem mondott. Azt mondta, hogy "Várt a fene", mégpedig arra, hogy egy kritikus szerint ő nem vett részt a forradalomban, megvárta a vihar lecsendesedését, bezzeg Petőfi meghalt. Ezen Arany nagyon megsértődött, azért írta ezt oda a cikknél a lap szélésre. Utána egész életében bűntudata volt, hogy Petőfi meghalt. A többi irodalmi legenda.
2020. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
hol olvashatsz feltörekvő-független! tehetséges műveket?!?
2020. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

17/18-ra reagálva:

köszönöm a kiigazítást, ezesetben nem Aranyt idéztem, hanem egy elterjedt mondatot, amit valamiért Aranynak tulajdonítanak.


Pont ahogy Einstein se mondta soha, hogy "A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

Ezt a mondatot Fritz Perls - Ego, éhség és agresszió című könyvéből rakták össze.

Eredetileg így szólt: "Legjobb tudomásunk szerint csupán két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség." - bár ma már tudjuk, hogy ez az állítás nem teljesen igaz. Einstein bebizonyította, hogy a világegyetem véges."


Bocsi, off topic :D

2020. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Igen, sok ilyen hamis idézet van.
2020. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!