Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért utálják sokan a Poet.hu-t?

Miért utálják sokan a Poet.hu-t?

Figyelt kérdés
Érdekelne jobban kifejtve a véleményetek,hogy pontosan miért. Azt olvastam,hogy elvileg alig van kritika,és csak egymást ajnározzák az emberek. De ezen kívül?

2020. szept. 26. 14:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem vetted magadra.
2020. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Üdv, én most próbálkozok a versirással, regeltem a poet.hu-ra,(még kiengedésre vár a vers), nem tudom itt a GYK-n miért cseszegetik a portált, szerintem aranyos pofás kis oldal, sok amatőr /profibb versel , és a közösséget is jónak befogadónak látom.
2022. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Omarsa válasza:

Többek által visszaigazolt véleményem az, hogy a Poet.hu oldalán mérésekkel egybekötött, cinikus emberkísérlet zajlik. Ha nem akartok benne részt venni, ne publikáljatok oda. Ha már megtettétek, meneküljetek, amig nem késő. Érzékeny adatokat ne adjatok meg, illetve mielőbb töröljétek onnan azokat.


Ezen túlmenően sincs sok értelme a verseiteket feltenni, mert arra csak szivecskékkel tűzdelt ömlengéseket kaptok, nagyon ritkák az őszinte kritikák.


Mint szerzőket pedig a moderátotok (tisztelet a kivételnek) huszadrangú kis senkikként kezelnek a maguk megfáradt, kiégett gyógypedagógusi modorában.


Olykor beépített provokátorokon keresztül tesztelik a tűrőképességed, akik következmények nélkül mocskolhatják versedet, alázhatják személyedet. Mindezt folyamatosan mérik, és erről részletes statisztikákat készítenek.


Úgyhogy az a tanácsom, hogy nagy ívben kerüljétek a poet.hu oldalát.


Hangsúlyozom, ez egy vélemény, a döntés a tiétek...

2023. ápr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"17/18-ra reagálva:"


17 vagyok, de a 18 nem én voltam. 14-17-ig vagyok én.

2023. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
De hogy értelmeset is reagáljak, szerintem a poet.hu - bár már leírtam a véleményemet róla - egy sima közösségi oldal. Semmi más. Emberek, akik nem feltétlen értenek a költészethez, dicsérik mások verseit, csak hogy azok is dicsérjék az övéket. Ugyanolyan, mint a lájkolás, ha te lájkolsz, én is lájkollak stb. Poet.hu-ról szerintem senki nem futott még be. De persze ha valaki csak játszani akar, nem gondolja komolyan, akkor lehet, hogy jól érzi majd ott magát, és akkor rendben van.
2023. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"nagyon ritkák az őszinte kritikák."


Meg most nem azért, de a sarki fűszeres őszinte kritikájával mit érsz? Honnan vesszük, hogy ő ért hozzá?

2023. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
25 fogadd már el, hogy ez egy AMATÖR oldal kezdő vers iróknak, szerintem a többség baromira sehova nem akar befutni! Irunk 1-1 verset amit lehetőségünk van ide feltenni ennyi. És igen közösségi oldal is.
2023. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27es vagyok természetesen az oldal nem amatőr úgy értettem, ők amatőröknek szeretnének lehetőséget adni.

(úgy tudom van az oldalon 1-2 nevesebb, komolyabb vers iró is)

2023. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!