Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A művészeti középiskolákban,...

A művészeti középiskolákban, egyetemeken, magán rajziskolákban tanulók a kialakult helyzetben hogy tudják az élő modell utáni rajzot gyakorolni?

Figyelt kérdés

A kockológia, csendélet és egyebek biztosan mennek otthon is és a tanári értékelés is működhet online, de mi van az élő modellek rajzolásával?

Illetve hogy működik a tanári korrektúra az online rajzórákon?



2020. dec. 14. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
webcam xd
2020. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb középiskolás nem egyedül él, hanem valaki mással közös háztartásban, többnyire szülőkkel és testvérekkel. Valamelyik családtag modellt állhat.
2020. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem sosem jártatok művészeti iskola közelében, kedves válaszolók :)

Webkamerán 2D-ben nem "jön át" a modell, a test mélysége, a helyes arányok és szerintem az árnyékok sem látszanak jól.

Otthon pedig nem hiszem, hogy anyu vagy a tesó majd modellt áll akthoz :) Másrészt nagyon fontos a modell és a fények jó beállítása, a tanári instrukciók és a folyamatos korrekció.

De ilyen szempontból nem csak a művészeti iskolások vannak bajban kedves kérdező, szerintem pl. a "CNC gépkezelő" és a "volfrámelektródás védőgázas ívhegesztő" tanulók sem tudnak most otthon szakmai gyakorlatot végezni, mint ahogy a "vasúti jármű dízelmotor- és hajtásszerelők" sem :)

Ezek a hónapok nem erről szólnak.

2020. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :')))
2020. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!