Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tudnám az érzelmeim...

Hogy tudnám az érzelmeim kirajzolni?

Figyelt kérdés
Elég sok negatív érzelem van bennem, és szeretném rajzokba önteni. De úgy akarnám, hogy ezek az érzelmek tülröződjenek benne, De hogyan csináljam? Hogyan adhatnák képi formát az erzéseimnek. Valamiért úgy érzem, hogy ez segítene csak ezekkel az érzelmekkel bánni, de nem tudom, hogy csináljam...

2021. febr. 26. 14:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#7 nekem a testvéreket hasonlít, az utolsó előtti. Köszönöm amúgy a képeket. :)
2021. febr. 26. 17:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Véleményemet írtam-lehet nem valós személyek nem tudok semmit hasonlóságot írtam meg a személyes észrevételeimet gondolataimat-se egyetérteni se elfogadni nem kell...
2021. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6-os, tök jók, bár szerintem a negyedik kivételével, mármint arra akarok utalni, hogy tudom, hogy egyszerűbb stilizáltan, rajzfilmesen rajzolni, de sokszor jobb, ha maradunk a realista képnél vagy azt formáljuk át valamivé, nem pedig rajzfilmes stílust másolunk.
2021. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Na, most az lesz, hogy idejön a hülye fotós és széttrollkodja a kérdést.


Mert ezek alapján, ha nekem szar kedvem van, akkor nekem síró embereket kellene fotóznom? Ne már... Ha én tudok erőt sugárzó kiszáradt fát, szomorú nyári tópartot, vágyódó virágszálat, transzcendentális élményt okozó döglött halat fotózni, akkor te, akit semmilyen szinten nem köt a médium realitása ne ragadjál le ott, hogy szomorú művész = szomorú arc a rajzon. Persze, ha azt érzed közel magadhoz, csináld, csak ne gondold azt, hogy ennyire le vannak limitálva a lehetőségeid :)


Szóval nagyon egyet értek #1 válaszolóval: ne agyald túl, kezdj el rajzolni valamit és majd alakul. Valószínűleg nem egy alkalom / egy kép kell ahhoz, hogy kibontsd ezt a témát.


Azért pampogok én itt, mert sokszor előfordul, hogy a saját művészeti águnkon kívül lehet inspirációt találni. Ha akarsz "nem boldog" fotográfiát látni, akkor nézd meg pl. Robert Frank kései munkáit, vagy Araki Sentimental Journey-jét (ha van hozzá gyomrod).

2021. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Próbálj olyan tárgyakat rajzolni ami ahhoz a rossz eseményről jut eszedbe és bővítsd!
2021. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!