Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit tegyek, ha félek a rajztan...

Mit tegyek, ha félek a rajztanulástól? Látottak alapján se merek rajzolni, főleg portrét, de képzeletből meg egész jól rajzolok.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 17:03
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Miért ne ismernél magadra? Keress improvement meme képeket, nézd meg, hogy mennyit változott különféle emberek stílusa az évek alatt. Ne lőj olyan öngólt, amivel hülyébbnek állítod be magad, mint amilyen vagy!

[link]

tessék, az illető fejlődött az évek alatt, de a stílusa megmaradt.

2021. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnék fejlődni de emberábrázolásban nem.
2021. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Miért nem? Ennek semmi értelme.
2021. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ember nem is érdekel engem. Úgy hogy tanulmányozzak valamit, ha nem érdekel, hogy néz ki?
2021. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

Akarsz embert rajzolni? akkor tanulmányozd. Nem akarsz embert rajzolni? Akkor ne tanulmányozd!


Én nem akarok tankot rajzolni meg vadászrepülőt, de nem is rajzolok, és nem is teszek fel róla kérdéseket.

2021. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
0%

Nem nem akarok.


Csak mutogatják nekem néha a portrékat iskolában tanult tehetséges művészektől és hogy "látod ő mennyivel jobban rajzol?"


Én meg nem értem hogy embert miért rajzolnak le annyira élethűen.

2021. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Lol, te ugye amúgy troll vagy, ugye?
2021. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez komoly. Nem trollkodoo.
2021. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Oké, mint nemtroll, az ember célja elsőtlegesen megismerni azt, amit le akar rajzolni. A többség vagy valami rajzfilm, anime, képregény, Disney, Marvel stílust akar megismerni vagy a realizmust. Az egyszeri embernek nem tetszik Picasso meg Muro, mert "ilyet a kétéves gyerekem is tud". Sokaknak az a művészet meg tehetség, ami fotórealisztikus, mert amögött sejtik a tudást. Vagy inkább a tehetséget, mert fingjuk sincs a rajz mögötti kemény munkáról. De ha te nem akarsz soha hiperrealista lenni, ezért senki sem fog a szemedre hányni. Viszont jól megrajzolni valamit, helyesen, arányosan még nem azonos a hiperrealizmussal, csupán megutatja, hogy van tudás is a rajzod mögött. De asszem ezt leírtam az összes kérdésedhez, csak más szavakkal.
2021. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én is tudom.
2021. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!