Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit tegyek, ha félek a rajztan...

Mit tegyek, ha félek a rajztanulástól? Látottak alapján se merek rajzolni, főleg portrét, de képzeletből meg egész jól rajzolok.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 17:03
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, légyszi, ne válaszolj a saját kérdésedre más profilból! Már meg lett válaszolva a kérdésed. A Gyk nem csevegős oldal.
2021. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
0%

Az a lényeg hogy félek az emberektől és ezért nehéz őket megfigyelni.

Meg nem érdekel hogy technikailag milyen a rajzom, inkább hogy pontosan le tudjam rajzolni amit én akarok és Én elégedett legyek vele. Ezért rajzolok kitalált figurákat, portrékat igazi emberekről meg csak gyakorlás céljából.

2021. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

"Őszinte leszek, nem rajzolsz jól képzeletből"


A profilomon a 10%-ukat rajzoltam képzeletből a többit referenciáról😀

2021. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, lássuk akkor azokat a rajzokat, mert eddig csak a szád jár! Amit referenciáról rajzolsz, azok sem jók, az ember meg különösképpen nem. Ha félsz az emberektől, rajzolj tükörből! Vagy saját magadtól is félsz?
2021. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell semmit bizonyítanom. Én elégedett vagyok velük. Nem jók, de nekem jók.


Biztos az arányokkal akarsz foglalkozni🙄

2021. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Mi van az arányokkal megint? Csak mutass egy rajzot, amit azóta rajzoltál, hogy nekiálltál id emindennap ugyanazt megkérdezni!
2021. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

[link]

Narancs

2021. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Na, ez nem rossz, bár az árnyékolást úgy látom, elsietted. Maga az ötlet dicséretes, viszont még nincs meg a tudásod, hogy egy vonallal rajzolj, kivéve, ha a narancs vallóságban is ilyen csoffadt volt, nem gömbforma. És nincs térben, gondolom, nem olyan helyen rajzoltad, ahol nem volt gravitáció, alatta is kell, hogy árnyék legyen, az asztal vagy akármi, amire letetted. 2-3B-s ceruzával, halvány keresővonalakkal érdemes. Viszont ha ezt a stílust viszed tovább, egész jó irányba mehetsz vele. Van egy csomó nyugati művész, akik így egy vonallal rajzolnak. (Akkor is, ha nem akarsz hivatásszerűen ezzel foglalkozni.)

Szóval ez egy pozitív kritika volt

2021. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Köszönöm. És az baj, hogy nincs térben?
2021. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

"az ember meg különösképpen nem"


Egyáltalán nem jók? Legelől az újabbak vannak. Nem azért vannak fennt, mert jók.


Igen, magamtól is félek.

2021. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!