Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az írásomról?

Figyelt kérdés
Talán szabad vers a műfaja. Ha írsz nemet és kort, küldöm privátban, az utolsó versszak nélkül. Arra volnék kíváncsi, szerinted miről szól.

2021. aug. 26. 16:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Kérdésed egyik része ez: "Arra volnék kíváncsi, szerinted miről szól."


Én meg arra lennék kíváncsi, hogy a kérdésed feltevésének mi volt a mozgatórugója, az arra adott válaszok milyen értékrend, milyen megbecsülés szerint értékelődtek a saját megítélésedben, illetve rosszabb esetben a válaszadók mely értékeit mire használod?!!!

2021. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is küldheted, a nevemet és koromat nem írom le. (hátha így legalább én megkapom)
2021. szept. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
43%

#12 ne reménykedj, szerintem az is "kizáró ok", hogy ezeket a fontos információkat megtartod magadnak...

De ha mégis, legalább annyit mondj, hogy megérte-e kiskaput keresni, égünk a kíváncsiságtól! :)

2021. szept. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
27%

Nekem küldött valamit a poet.hu ról

Hogy azt ő írta vagy sem azt nem tudom

2021. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Elküldöd nekem is? 19L
2021. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
73%
#19 egyelőre a 15-ös kapott csak verset, de ő sem biztos benne, hogy eredeti-e a szerző.
2021. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
16# Nem tudom nekem szántad-e, nem derül ki, viszont az nem jelent semmit, hogy fent van a poet-on...
2021. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

#17 Nem is azért írtam :)


Az a helyzet, hogy ahányan jeleztük, hogy szívesen elolvasnánk, egyetlen embernek küldte el, és nem tudjuk, hogy kor vagy nem alapján szűri-e az érdeklődőket.


Persze, lehet a saját verse, nem is azért írtam, egyébként, elnéztem a számot, bocsi, szóval a 14-es írta, hogy ő kapott egy verset, de nem tudja-e hogy a sajátját küldte-e el. Raja kívül más érdeklődő még ennyit sem.


Mindazonáltal, ha én segítséget kérek (akár véleményezésben) nem kötöm sem korhoz, sem nemhez. Vagy ha mégis (teszem fel, hogy a nyugdíj biztosítási rendszer összehasonlítása érdekel a jelenkorral, és a 20 évvel korábbi állapotok szerint, tapasztalati alapon, akkor megjegyzem, hogy mondjuk 65 éven felüliek válaszát várom elsősorban, csak hogy írjak valami hülyeséget).


Különben is több szem többet lát, lehet, hogy egy versben egy fiatalabb mást lát, mint egy idősebb.

2021. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Meglep, micsoda beszélgetés alakult ki a kérdés alatt. Senkinek nem küldtem amúgy semmit (se a poet.hu-ról, se sehonnan :D), mert úgy döntöttem, mégsem küldöm szét az írásomat anonim oldalon.


Mindenesetre köszönöm mindenkinek, hogy segíteni szeretett volna, és sajnálom, ha bárki megbántódott emiatt a kérdés miatt. Nem számítottam rá, hogy bántó lehet, ha nem kaptok végül is verset. Kiírtam a kérdést, aztán végül is leléptem, nem is számítottam ennyi válaszra. Nemet és kort azért kértem, mert kíváncsi lettem volna, "kitől" jön az adott vélemény.


Sajnálom még egyszer, és minden jót Mindenkinek!

2021. szept. 2. 21:12
 20/39 anonim ***** válasza:

Őrizd meg dicső valód,

maradj ember, ki mer, ha kell,

s ne tarts alattvalót


Légy sólyom, ki büszkén száll

a magas, zavartalan úton,

s neki nincs akadály


Légy hangya, ki szorgosan gyűjtöget,

nem veszi el semmi erejét,

s legyőzi a tücsköket


Légy oroszlán, ki bömböl,

ha fenyegetik házát, igazát,

s megvéd minden kölyköt


Légy ember, ki mindig erős,

ki nem csak akkor nevet,

ha az ég napos, derűs


Légy vad, ha kell, de légy mindig igaz,

fogadd el, amit kapsz,

de ingyen adjál vigaszt


Bár az élet nem pacsirtaként dalol,

S ki igazi emberként él, folyton meglakol,

De az igaz utat fák ölelik körül,

S közöttük mókus szalad, sólyom röpül



Ezt küldte, ha nem hiszitek feltöltöm a screent is.

2021. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!