Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt a fantasy...

Mondanátok véleményt a fantasy írásomról?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy jó irányba halad-e, mennyire érthető eddig, és effélék. Ha megdobtok egy e-mail címmel, ott átküldöm a wordös formát, illetve itt egy wattys link, bár itt eddig még nincs nagyon semmi fejlemény.

[link]


2018. máj. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Merlin kalandjai.... ugy probalod eladni, mintha te irtad volna. Lol. Meg filmben is szar.



Julian Jones

Jake Michie

ZENESZERZŐ:

Robert Lane

Rohan Stevenson

OPERATŐR:

Dale McCready

Geoffrey Wharton

PRODUCER:

Johnny Capps

Murphy

Sue De Beauvoir

VÁGÓ:

Colbeck

Elen Pierce Lewis

2018. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt igazán jó tudni :)
2018. máj. 5. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:

A Merlin kalandjait én nem ismerem. Nekem a mágiarendszer máshonnan ismerős, ami nem feltétlenül baj, mert ez sem csak egy helyen fordul elő.


Látok benne pár elütést, azokat szerintem keresd majd meg. Most pl. a "megatta" ugrik be, de ezeket tudod majd javítani.


Nem vagyok szakértő, de szerintem nem feltétlenül kell mindent szájbarágni. Pl. a sárkonyos menekülésnél egyszer már írtad, hogy túl nagy a sárkány, ezért nem nagyon fér el. Nem kell újra kitérni rá, hogy miért nem tud repülni. Szóval ott azon a részen lehet finomítani valahogyan.


De szerintem úgy tűnik rendben van. Ha ennyire fontos lesz az írásodban a varázslat, akkor azért arra figyelj, hogy a szabályait jól dolgozd ki, mert általában ezen áll vagy bukik a sztori (?).

2018. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményedet, kedves második! :)) Igyekszem javítani.


Első és feltételezem a harmadik is: Oké, ebből most csak Aithusa neve tűnt koppintásnak. Ha nagyon nagy baj egy név használata, akkor kijavítom, bár én csak egy random névgenerátorban találtam, mert nem jutott eszembe jobb. A sorozatnak pedig utánna fogok járni, mert amúgy a második részben az Arthur legendákat veszem alapul, szóval jóljön :)

2018. máj. 5. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Morgananak es Gwennek is adj uj nevet, ugy kevesbe buksz le, ha mindenkit atnevezel.
2018. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Morana a szláv mitológiában a fagy és a halál istennője, Gwen pedig kelta hold/nap istennő volt. De egyébként köszönöm a tippeket, ha teljes lopásra adom a fejem mindenképp megfogadom majd.
2018. máj. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!