Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A tesóm új párja nagyon fest,...

A tesóm új párja nagyon fest, de nemmakarja megmutatni senkinek a munkáit, és szinte csak Frida Kahlo festményeket másol. Hogy vehetnénk rá, hogy foglalkozzon komolyabban a festéssel és fessen saját képeket is?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon tehetséges, amikor az öcsém megmutatott néhány képét azt hittem, hogy tényleg Frida Kahlo-festmények vannak meg neki, de az öcsém is azt hitte elsőre. Próbaként lefényképeztem egy képét, és megmutattam a férjemnek és anyukámnak,hogy mit vesznek észre ezen a festményen, mondták hogy Frida Kahlo-kép, azon kívül semmit nem vettek észre. A nő meg csak legyint, hogy ez csak egy feszültségoldás neki, mintha cssk maszatolás lenne amit csinál. Nincs is tisztában vele,hogy milyen tehetséges.

2022. jún. 9. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
81%
Nem maradt más hátra, erőszakhoz kell folyamodnod, vágd le például az egyik ujját, a nem-festős-kezén. Olyan nincs, hogy nem az lesz, amit te szeretnél, ha ezt már így eldöntötted!
2022. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
19%
46os, sehol nem írt az anyagiakról a kérdező, csak azt írta, hogy csinálhatna saját magától műveket, mivel jól megy neki.
2022. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
90%
50-es mert kerámiát festek? Amúgy mindenfélét tudok festeni olajfestmény stb. De amint munka lett belőle már csak meló volt és nem élvezet. A barátnő is így lehet vele.
2022. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell rávenned. Lehet, hogy idővel alakul majd. Tudtommal az egy tanulási módszer, hogy képeket másol. Ha gondolod, felajánlhatod neki, hogy ha szívesen adna el képet, akkor azt te megcsinálod (hirdeted, beszélsz a vevővel, utánanézel az adózásnak stb.). De ne erőltess semmit, nem ér annyit az egész, hogy elmenjen a kedve.
2022. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
9%
53 Ja így érthető. Csak mert festményeket emlegettél.
2022. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
84%
Festményt is árultam ,ékszereket is, kiállításokra jártam. Mondanom se kell sok meló és alig van pénz...megha a hölgy csak kiállításra vinné lehet az sem tetszene nekimert nem szeret közönség elé állni. Ha magában szeret festeni,had tegye.
2022. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
24%
Rajtad kívül senki nem beszél pénz csinálásról. Annyit írt a kérdező, hogy hogyan vegye rá, hogy komolyabban foglalkozzon ezzel. Ebben nincsen benne, hogy pénzért adja el a festményeit vagy hogy ez legyen a munkája. Ezt már te képzelted bele, aztán írogatod ugyanazt 5 különböző profilról és közben a kérdezőt vádolod ugyanezzel. Az ilyeneket nem tudom miért nem tiltják az ilyen oldalakról, miért engedik meg, hogy szét trollkodják. Gondolom te valami zs kategóriás festő lehetsz, aki fél a konkurenciától.
2022. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%
és mégis57, miért kell mindig mindent komolyabban csinálni? tényleg nem elég, hogy ő boldog és relaxál, amikor festeget magának?
2022. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy én vagyok a, szűklátókörű, de nálam a "komolyabban csinálás" profitot is termel. 🤷‍♀️

A hobbi, pedig szimplán örömszerzés, énidő, élvezet. Persze szuper dolog, ha a kettő fedi egymást, de ez nem annyira gyakori

2022. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
95%
Egy profilom van és nem lenne így kevesebb konkurenciám🤣 de a hobbi az ha otthon fested a komolyabb meg minimum kiállítás. Hát fenének lenne kedve kiállításra menni,ha csak otthon szeretek festeni.
2022. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!