Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A tesóm új párja nagyon fest,...

A tesóm új párja nagyon fest, de nemmakarja megmutatni senkinek a munkáit, és szinte csak Frida Kahlo festményeket másol. Hogy vehetnénk rá, hogy foglalkozzon komolyabban a festéssel és fessen saját képeket is?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon tehetséges, amikor az öcsém megmutatott néhány képét azt hittem, hogy tényleg Frida Kahlo-festmények vannak meg neki, de az öcsém is azt hitte elsőre. Próbaként lefényképeztem egy képét, és megmutattam a férjemnek és anyukámnak,hogy mit vesznek észre ezen a festményen, mondták hogy Frida Kahlo-kép, azon kívül semmit nem vettek észre. A nő meg csak legyint, hogy ez csak egy feszültségoldás neki, mintha cssk maszatolás lenne amit csinál. Nincs is tisztában vele,hogy milyen tehetséges.

2022. jún. 9. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, jobb ha tudod, hogy letezik olyan hogy "szerzői jog".

Te azt durván megsértetted, elvileg perelhető vagy miatta.

2022. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
93%
11.Az mit takar pontosan ha megkérdezhetem ebben az esetben?
2022. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
86%
ne akarj már a testvéred párjából pénzt csinálni, inkább menjél elfele dolgozni. remélhetőleg akkor unatkozni is kevesebbet fogsz és nem zaklatod mások magánéletét. a hobbija a hobbija, te csak ne próbáld meg átváltani készpénzre, jó? (kíváncsiságból megkérdezem, neked mi a hobbid?)
2022. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim válasza:
85%
Lehet útkeresési fázisban van. Ha felfedezi majd magában az önálló, egyedi kifejezésmódját, gondolatvilágát, akkor majd alkot olyan képeket, amelyek az övéi.
2022. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
98%
Ez az ő döntése. Miért kellene rávenni bármire is, amit nem akar?
2022. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
97%
6.És? ha nem akarja ne erőltesd...
2022. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim válasza:
14%

Olvasom,olvasom a kérdést,de nekem egyszerűen nem jön le,hogy a saját munkákra biztatás azért lenne,hogy pénzt keressenek vele.Rosszindulatú ,unatkozó károgók.

Szerintem szakembert kellene megkérdezni,hogy esetleg a másolás mögött lehet-e több,és akkor beszélni kell a barátnővel. Ha nem szeretne tanulni,saját képeket festeni,akkor nem szabad erőltetni,az biztos.

2022. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
85%

17.Rosszindulatú ,unatkozó károgók

Ez durva jelző azért, nekem is ez jön le amúgy...és ez nem rosszindulat csak vélemény. A tied is egy vélemény de mégse hívlak rosszindulatú károgónak csak mert nem egyezik a vélemény...

2022. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
23%

12# Azt hogy a szerző, tehát a nő tulajdona, szellemi és művészi alkotása, ő rendelkezhet felette.

Másolni (ez esetben fotó) szigorúan TILOS az ő beleegyezése nélkül.


Ha most emiatt beperelné a kérdezőt és sérelemdíjat követelne a bíróság igazat adna neki.

2022. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
11%
Azt se tudom ki a Frida Kálo.Cigány?
2022. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!