Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A tesóm új párja nagyon fest,...

A tesóm új párja nagyon fest, de nemmakarja megmutatni senkinek a munkáit, és szinte csak Frida Kahlo festményeket másol. Hogy vehetnénk rá, hogy foglalkozzon komolyabban a festéssel és fessen saját képeket is?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon tehetséges, amikor az öcsém megmutatott néhány képét azt hittem, hogy tényleg Frida Kahlo-festmények vannak meg neki, de az öcsém is azt hitte elsőre. Próbaként lefényképeztem egy képét, és megmutattam a férjemnek és anyukámnak,hogy mit vesznek észre ezen a festményen, mondták hogy Frida Kahlo-kép, azon kívül semmit nem vettek észre. A nő meg csak legyint, hogy ez csak egy feszültségoldás neki, mintha cssk maszatolás lenne amit csinál. Nincs is tisztában vele,hogy milyen tehetséges.

2022. jún. 9. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
73%
Művész vagyok TörökPálon végeztem, ,mivel nincs kapcsolatom,nem tudtam bejutni a művészeti egyetemre,nem híres művész egy felmenőm se stb. ezért nem tudtam a művész körbe bejutni,próbáltam árusítani a munkámat meskán,honlapon stbde nem tudtam eleget eladni ahhoz hogy csak abból.megeljek. így végül.kerestem egy rendes szakmát. Tehetséges vagyok,versenyt is nyertem,de na nem.vagyok egy modern Művész én a régi módi művészet híve vagyok és az a kutyának se kell😅 ez van a művészetről csak akkor tudsz megélni ha ejjel-nappal strazsalsz Művész piacon unnepnapokon is,de ehhez már nem volt kedvem.
2022. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
68%
41 # Valahol meg lehet nézni a képeidet?
2022. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
38%
Kösz inkább nem, nem véletlenül névtelen itt mindenki a honlapon😅
2022. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
32%
Azért ennyire nem kéne támadni a kérdezőt, ő jót akar, de ha ennyire nem akar mit kezdeni ezzel, hagyjad, akkor úgy sem tudod rá beszélni.
2022. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
12%
41, 43 Kiváló művek lehetnek 😂
2022. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
73%

#44, aki valóban jót akar, az tiszteletben tartja a másik döntését, és nem próbálkozik a háta mögött. Lehet, hogy a barátnő évek múlva mashogy gondolja, de jelenleg nem akar pénzt csinálni a tehetségéből, és ezt senkinek nincs joga firtatni.

Sőt, sokan példát vehetnének róla, mert tele a kézműves piac olyan dolgokkal, aminek a kivitelezése óvodás szintű, az ára viszont minimum professzionális.

2022. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
90%
Azok,de m8vel én nem csaltam szét magam adó terén, mint többi művésztársam,nem hangoztattam hogy hú ez egy igazi antik replika( persze nem az volt de hazudni tudni kell),nem nyaltam ki egy nagy művész fenekét sem m8nt sok művész társam,ezért nemnjutottam előbbre. Sok munkámat vették,de megélni akkor sem tudtam belőle,mert csak az asztal bérlése is pénz,plusz a meska is pénz. Egy versenyre jelentkezés is pénz,plusz anyag költség esetemben a kemence használata sem kis költség áram terén,plusz festékek,anyagár szamlatömb( ugye én nem csaltam). A munkám nem egy 500 ft-os gyurma fülbevaló volt,így nem volt annyira kelendő,de mivel nem is egy piros pacát raktam a vászonra, azt mondva rá ez szimbolizálja a háborút( de az alkotó nekem megsúgta nem gondolt semmire amikor festette) hanem hagyományos dolgokat festettem ezért nem is lett kelendő eléggé. Nem csak festeni kell tudni,jó marketingosnak kell lenni vagy rendelkezni kell alap tőkével egy jó menedzserhez.én nem hazudoztam,nem tudtam jól eladni magam ezért nem is voltam kelendő.
2022. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
84%
Hobbim nekem is van, sőt nem is hobbinak hívom, annál számomra több. Örömforrás, kikapcsolódás, stresszoldó tevékenység, még testmozgással is jár, ami ülőmunka mellett nem mellékes. Mégsem szeretnék munkaként ezzel foglalkozni, mert megszűnnének, vagy legalábbis mérséklődnének az említett pozitívumok. Akkor már ott lenne a kötelesség, az azzal járó feszültség stb. Nem mellesleg a munkámat is szeretem. Ha az öcséd barátnője is meg akarja tartani hobbinak a festést, akkor hagyd, semmi közöd hozzá. Olyan aljasságokat meg pláne ne csinálj, hogy titokban lefotózod a munkáit és másnak mutogatod. Felnőtt ember, ne akard te jobban tudni, hogy ő mit csináljon.
2022. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
88%

Én pl egész ügyesen horgolok, de eszem ágában sincs pénzért csinálni. Egyrészt nem érné meg, mert az alapanyag+a munkaidő olyan végösszeget eredményez, amit nagyon kevesen fizetnének ki, másrészt elveszne az alkotás öröme, határidőket kellene betartani, megrendelést teljesíteni, marketinggel foglalkozni, stb. Sok rokon nem érti, hogy miért nem akarok keresni vele. Persze ők csak a végeredményt látják, nem a folyamatot. Nekem bőven elég az, hogy a kislányomnak szép játékokat készítek, amik egyediek, kézzel készültek, és ő örömmel játszik velük.


Ez nem úgy megy, hogy valaki tud valamit, és dől érte a lóvé.

2022. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
28%
47# Minek kell kemence a festéshez?
2022. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!