Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A tesóm új párja nagyon fest,...

A tesóm új párja nagyon fest, de nemmakarja megmutatni senkinek a munkáit, és szinte csak Frida Kahlo festményeket másol. Hogy vehetnénk rá, hogy foglalkozzon komolyabban a festéssel és fessen saját képeket is?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon tehetséges, amikor az öcsém megmutatott néhány képét azt hittem, hogy tényleg Frida Kahlo-festmények vannak meg neki, de az öcsém is azt hitte elsőre. Próbaként lefényképeztem egy képét, és megmutattam a férjemnek és anyukámnak,hogy mit vesznek észre ezen a festményen, mondták hogy Frida Kahlo-kép, azon kívül semmit nem vettek észre. A nő meg csak legyint, hogy ez csak egy feszültségoldás neki, mintha cssk maszatolás lenne amit csinál. Nincs is tisztában vele,hogy milyen tehetséges.

2022. jún. 9. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
nemmakarja
2022. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
0%

Baromság a hozzászólások többsége. Kezdjük ott, hogy minden szerzői jog le van szxrva. A jogászok lehet nem ezt gondolják, de ezért jogászok és nem művészek.


Frida az Ember volt, az az ember, akinek mindenkit követnie kéne, úgy kéne viselkednünk, ahogy ő tette, és sok mindenben másolni.


Publikáljuk a cuccot, engem nagyon érdekel!

2022. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

#62 Gondolom, ha a te munkáidról lenne szó, már fontos lenne a szerzői jog...


Tök jó, hogy tiszteled Frida Kahlo-t emberként és művészként is, de nem róla szól a kérdés.


Lehet, hogy éppen azért nem akarja megosztani a műveit a hölgy, mert másolatokat készít, egyelőre nincs saját stílusa, ami nem jelenti azt, hogy később sem lesz, vagy nem fogja majd közszemlére tenni, de felnőtt emberről beszélünk, akinek jogában áll eldönteni, hogy szeretné-e vagy sem.

2022. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!