Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan terjesszem a könyvem?

Hogyan terjesszem a könyvem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Áprilisban megjelenik az első kötetem, ami a Libriben, Emagon, Lírán és még pár helyen lesz elérhető, lesz belőle e-book is és a kiadó bemutatót is szervez.

Viszont nagyon szeretném, hogy legalább egy szerény szinten ,,ismert” legyek. (Van egy oldalam Instagramon, ahol 1500 ember követ. Arra mindenképp majd felteszem.) Hogyan tudnám terjeszteni a könyvet, kitől kérhetek segítséget? Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. márc. 20. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes csinálni egy TikTok csatornát is, - akárki akármit mond, nem csak a bugyuta ugrabugrálás megy ott, rengeteg komolyabb könyves blogger és író is oszt meg tartalmakat - illetve érdemes regisztrálni a Molyra és alkotói profilt kérvényezni. Ott is reklámozhatod a könyvedet posztokban, illetve ismerkedhetsz más írókkal, szervezhetsz velük közös programot, ahol olvasóbázist cserélhettek. A helyi könyvtárhoz is bemehetsz azzal, hogy mit javasolnak.
2023. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

az insta szerintem jo otlet. tedd meg ki tiktokra, rakj a posztjaid/videoit ala sok #-et es jelolgesd a kiadokat. posztolj legalabb napi 3-szor mindenhova. ha a booktok porog a for you-dban, akkor irj ra az egyik video keszitojere privatbam, hogy reklamozza a te konyvedet, tegyen ki rola videot, beszeljen rola az ismeroseinek stb. (ha gondolod felajanlhatsz neki egy peldanyt cserebe). a kozossegi median szerintem ez a legjobb amit tehetsz. azt sajnos nem tudom, hogy mashol hogy tudnad reklamozni. esetleg google ads?

sok sikert!

egyebkent mi az instad es a konyved cime? megneznem.

2023. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Megkereshetnéd a Blogturné Klubot is, hogy foglalkozzanak a könyveddel. A Turnéban résztvevő bloggereket nagyon sokan olvassák és a Turnés nyereményjátékok is sok emberhez jutnak el. Könyvhétre a kiadóval foglaltathatsz le valamelyik színpadhoz időpontot könyvbemutatóra. A környékbeli Lírák vagy Librik valamelyikébe is szervezhetsz könyvbemutatót vagy dedikálást.
2023. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Könyvhétre megyek júniusban!

2023. márc. 21. 05:41
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Nekem picit bűzlik az irományod. Van kiadód és nincs marketing? Neked sincs semmi marketing alap tudásod?


Valószínű te fizettél a kiadónak, hogy gyártsák le a könyved.

2023. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5


17 éves vagyok. Egyértelmű, hogy nem keres fel engem a Magvető, hogy kiadja a könyvem. Persze, hogy fizettünk, viszont nem egy olyan kiadónak, akinek beviszel egy általad szerkesztett könyvet, ő úgy nyomja ki, ahogy van és viszlát, hanem egy olyannak, aminek saját szerkesztője, tördelője, grafikusa van + terjesztik is a könyvet. Valahol el kell kezdeni.

2023. ápr. 8. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!