Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek ezek a rajzok? Jól...

Milyenek ezek a rajzok? Jól fogok tudni rajzolni majd?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 9. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
En nem talàltam semmilyen rajzot.
2011. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
pedig itt jo a link
2011. febr. 9. 16:18
 3/21 anonim ***** válasza:

kicsi vagy még ugye? hány éves?

a második nekem tetszik, az első inkább olyan aranyos, kedves, mint amit egy kisgyerek rajzol.

2011. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, főleg az első. Abban van valami elvont dolog, és én szeretem az ilyen témájú képeket, rajzokat.

A második akár egy képregényből lenne, olyan Garfield-esből. Nem írtad, mennyi idős vagy, de jók a rajzok!!!

2011. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

de nem tudok árnyékolni és így nehezebben megy.

2011. febr. 9. 16:27
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia!:))


Tök jók, most kedvet kaptam a rajzoláshoz:) A második képet pedig egy az egyben megenném:P Az árnyékolásra majd később ráérzel, esetleg kérj segítséget rajz tanártól, jól rajzoló embertől ha komolyan gondolod.)

2011. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

a rajtanár az minden de rajtudása nulla

szerintem az lesz de egy kicsit már érzem

és nagyon is komolyan gondolom..

2011. febr. 9. 16:34
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj le semmilyen rajztanárt, mert ahhoz hogy ők megkapják a diplomát egy min. rajztudásuknak kell hogy legyen... (mivel alapjáraton rajzfelvételi is van nekik..stb) és neked meg bőven van hova fejlődnöd.

Rajzolj ilyeneket ha komolyan gondolod: [link]

Legyen Rembrandt a tanárod... 16 évesen már nem vagy gyerek:)

2011. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem tetszik, de ha szorgalmas leszel , akkor még lehetsz profi. és adj hálát, hogy van rajztanárod akármilyen is ! és szerintem ne rajzolj ilyen hülyeségeket, amiket egy unatkozó tini szokott, hanem vedd komolyan és úgy rajzolj, portrét, tájat, fess..
2011. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
az a faszerű izé a lepkével egész jó a másik mondjuk jobb csak kár h koppintás:/ 16 éves létedre sajnos elbújhatsz a kortársaid között főleg azok között akik komolyan gondolják... nem rossz...nem rossz de jónak se nevezem :/ sajnálom...
2011. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!