Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek ezek a rajzok? Jól...

Milyenek ezek a rajzok? Jól fogok tudni rajzolni majd?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 9. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
63%
Semmi közöd nincs a rajzoláshoz.
2011. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

23:30

miért neked van??

ugyan linkeljél már be egy rajzot amit te csináltál!!!

ha van akkor bocs

2011. febr. 12. 09:46
 13/21 anonim válasza:
63%
Nincs, nem tudok rajzolni, de te kértél véleményeket. A rajzaid alapján nem azt szűrtem le, hogy 16 éves vagy, hanem jóval fiatalabb. Teljesen középszerűek, a második nagyon gyerekes. Ha sokat foglalkozol vele, biztosan fejlődni fogsz, de nem vagy kiemelkedő tehetség, nem ebből fogsz megélni.
2011. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
ha azt akarod hallani hogy szépen rajzol ügyes vagy és tehetséges mondhatjuk azt is ha ettől jobban érzed magad, de akkro minek kérdezed ha nem tetszik az igazság? :/
2011. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen így rajzoltam, hogy lásd..: (2. pasztellrajz..)

[link]

[link]

De bocs, lehet csak max. 15 voltam, mert 2.os voltam a suliban, és 17 évesen érettségiztem...:D

Egyébként nem tanítottak szinte semmit a suliban rajz órán, bennt sem volt a tanár az órákon, csak odavágott valamit hogyrajzoljatok.. leginkább csak otthon gyakoroltam...

2011. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
na az igen:) szép munka az előttem lévőnek!
2011. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tényleg szépek nagyon, előző előtti, főleg a második.

De neked kérdező egyik rajzod sem fogott meg annyira.

2011. febr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

igen ennyi évesen kicsivel komolyabb temakkal kellene foglalkoznod..kicsit meglepodtem mikor olvastam hany eves cagy azt hittem ,hogy olyan 10-12..en a te korodban amikor kezdtem a rajz kepzot elsonek ezt a feladatot kaptuk rajzolni [link]

sajnos ez enyemet nem tudom megmutatni ..ha sokat gyakorolsz fejlodni fogsz ,de ahhoz telleg komolyabb temat kell ezeknel talalnod..sok sikert

2011. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

látom egoistákkal van tele a gyk... figyelj én tudom milyen egy általános iskola, középiskola színvonala, hogy milyenek a körülmények, hiszen én is rajz szakos tanárnak tanulok... és sajnos nem minden iskolában mondható el, hogy megismertetik a gyerekekkel a különböző technikákkal, pl. mikor én voltam általános iskolás sosem hallottam még pasztelkrétáról sem. Ahhoz képest szerintem szépek a rajzok, és egy jó kiindulópontot jelenthet neked. Szóval én buzdítalak, és a sok komment ellenére szerintem ne csüggedj, kitartást!

Amit láttál jobb rajzot valószínű, hogy az alkotója művészsuliba járt, de az is lehet, hogy csak belinkeltek képeket, hogy elbizonytalanítsanak, vagy magukat fényezzék.

Hidd el ha hiszel magadban minden álmod valóra válhat.

2011. febr. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az alapot megtanították a suliba.

csak engem az ilyen témák nem érdekelnek.

szeretem a színes nem unalmas rajzokat.

amugy tudom magamról hogy nem tudok jól rajzolni de alakulni fog.

2011. febr. 17. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!