Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek ezek a rajzok? Jól...

Milyenek ezek a rajzok? Jól fogok tudni rajzolni majd?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 9. 16:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves Pubi69!

Én linkeltem be utoljára a képeimet amit kb 15 évesen készítettem.

Azokat én készítettem,és nem azért raktam ki hogy magamat fényeztem,(ha azt tettem volna nem pont ilyen dolgot tettem volna ki hanem mondjuk a diploma munkámat és majd pont ezen az oldalon fogom hirdetni.. kész röhej)

csak azért raktam ki hogy tisztába legyen a színvonallal...

Általános iskolában én sem ismertem a pasztellkrétát, sőt ott ráadásul egy sima földrajz-orosz tanár tanította a rajzot, aki 10 éves kora után nem rajzolt...

középiskolás voltam amikor kaptam egyet a szüleimtől, mert tudták hogy szeretek rajzolni.. anatómia könyveket, és kis tanuljunk meg festeni könyveket nézegettem és abból tanulgattam...(amit bármilyen könyvesboltban beszerezhető) a tanárom nem foglalkozott velem senki nem mutatta meg hogyan fessek, rajzoljak... nem jártam rajzszakkörökbe sem.

Szóval nem azért tud valaki rajzolni mert művészsuliba jár, vagy azt hiszi hogy tehetséges.. hanem azért meg KEMÉNYEN dolgozik.. Ha kell éjjel-nappal fest, rajzol..és nem mások miatt,csakis saját maga miatt.

Ilyen elhivatottsággal bárkiből bármi lehet..

Még tehetség sem kell ha keményen dolgozik akkor feltudja egy magas szintre hozni magát.

Mellesleg én is rajztanár vagyok mellékellásban...nagy ügy..

2011. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!