Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondolsz, hogy rajzolok?

Mit gondolsz, hogy rajzolok?

Figyelt kérdés

[link]


Grafikusnak tanulok egy középiskolában.Hogy fejlődök,mit gondolsz?Hogy kezelem az anyagokat,színeket stb.


2011. ápr. 4. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jók a képeid, csak így tovább ;), jah és köszi a linket, látom van magyar deviantart group, gyorsan csatlakozok is
2011. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de láttam már jobbat is.
2011. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
utolsónak:igen gondolom,hogy láttál már jobbat de ez nem vélemény,hogy nem rossz... ^.~ mondjuk az a vélemény mi tetszik vagy épp mi nem tetszik a rajzaimon. Azért kössz az erőfeszítéseket.
2011. ápr. 4. 19:03
 4/22 dag ***** válasza:
Egész jók. talán kicsit több árnyék kellene a rajzaidba! De amúgy jók!:)
2011. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Nekem tetszik.

Szerintem a formáid valósághűek, a képeidnek van "tartása". Az emberi alakok nem rosszak, de én még arra ráerősítenék. A grafikai jellegű rajzok tetszettek a legjobban. Fantáziadúsak, hangulatosak, precízek. Ezen a téren szerintem sikeresen meg fogsz birkózni az akadályokkal. A fényképekhez nem nagyon értek, de a nézőpontod érdekes :)

Grat!

2011. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
jók nagyon a rajzaid, nyilván van még hova fejlődnöd, de jó úton haladsz. szépek az árnyékolások, néhol lehetne erőteljesebb. és figyelj a szemekre, mert van, ahol nagyon eltérő a forma és fura tekintetet kölcsönöz az egyénnek. (pl legolas)
2011. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt ne vedd kritikának, mert egyáltalán nem értek hozzá, fogalmam sincs, hogy hogyan kéne rajzolnod, ha grafikusnak tanuslzs, de: nekem nagyon tetszenek! Csak hogy tudd, hogy így teljesen hétköznapi szemmel nézve, szerintem nagyon jók! Grat :)

2011. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Huhh, de örülnék, ha így tudnék rajzolni :) Nekem tetszenek a rajzaid!

A Szűzmáriás különösen tetszik, mert valahogy olyan emberi az arca, sokkal valóságosabb, mint a megszokott ábrázolások. Talán azért, mert mások nem szokták ilyen erősebb vonásokkal felruházni. Szóval szerintem nagyon jól megtaláltad, hogy mi az, amitől felismerhető, mégis más, mint a többi.

2011. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez a lóféleség már volt egyszer ide felrakva.
2011. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Lóféleség?
2011. ápr. 8. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!