Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek van tehetségem a...

Szerintetek van tehetségem a fotózáshoz? Folytassam, fejlesszem, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

[link] Itt találhatóak a képeim :)

Nem régóta fotózgatok így komolyabban, eddig csak nyaralások alkalmával, most már ha van lehetőségem, akkor inkább azt, amit én szeretnék :)

14/L vagyok.

Megköszönném, ha mondanátok véleményt! :)


2011. jún. 27. 16:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
am ha szereted folytasd csak.ha rossz képeket csinál az ember idővel egyre jobbakat fog.de ezek a képek jók alap ból is szerintem.
2011. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen képeket én is tudok csinálni még talán a telómmal is, mégsem merül fel bennem, hogy tehetséges lennék. Mindenesetre, ha érdekel olvass utána, csinálj minél több képet aztán 1-2x hátha elkapod a megfelelő pillanatot. Egyébként sosem értettem, mi olyan nagy kunszt egy virág lefotózásában... Ott van, szép a természet és csinálsz róla egy képet, bárki képes rá.
2011. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
47%

bocs, de ezek a képek borzalmasak. nyaralási képeknek elmennének, de semmi több.

Ne ölj bele energiát, nem leszel fotós. de a képek alapján még hobbifotós sem.

Közelről meg mindenki le tud fényképezni egy virágot.

2011. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
A kompozíció általában jó, de van ahol nagyon nem. Téma választást jobban fontold meg. Úgy értem amit művészi képnek akarsz mondani. Fotós könyvet bárhol találsz, azt érdemes nézegetni mindenképpen, de a gyakorlást teszi mestert. Keress érdekes szögeket, fénybeállításokat, fehéregyensúlyt. ezeket ki kell tapasztalni. ezeket még nem vinném kiállításra. Kompozíciókat, beállított képeket, eseményeket, rátalálásokat.
2011. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm azért, meg voltak benne olyan kritikák, amik tényleg építő jellegűek :)

Fotós könyvet milyet ajánlanátok?

2011. jún. 27. 20:17
 16/30 A kérdező kommentje:

"Milyen szintűre érted a kérdésedben említett tehetséget?"


Koromhoz képest, meg ahhoz, hogy nemrég kezdtem a fotózást :)

2011. jún. 27. 20:19
 17/30 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek "amatőr" képek. Ha ilyen szintre el tudsz jutni (most nem vagy, de nyilván senki sem úgy születik), akkor tehetséges vagy.

2011. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt az oldalt, sok ötletet innen szedtem, csak még nem tudom megvalósítani :(
2011. jún. 28. 10:35
 19/30 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Regi!


Nekem nagyon tetszettek a képek és szerintem itt a válaszadók 80-90%-val nem érdemes foglalkozni! Én úgy gondolom, hogyha szereted a fotózást csinálni és akár később is foglalkoznál ezzel - nem csak hobbi szinten - akkor nyugodtan tedd meg, mert a lényeg, hogy érdekel és szívesen csinálod! Plusz...szerintem kevés ember tudta/tudja eldönteni ennyi idősen, hogy milyen dolgok is érdeklik pontosan..Úgyhogy ne add fel és egy kalappal! ^^

2011. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ♥
2011. jún. 28. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!