Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jól rajzolok? :$Kérdésed...

Jól rajzolok? :$Kérdésed mezőben stb.

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek jól rajzolok?:$


2011. jún. 28. 03:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez relatív. :D Ha mondjuk 14 év körül vagy, akkor jól rajzolsz. De ez is összetett. Az arányokat nagyon jól eltaláltad, de a részletek hiányoznak. A kontúrokat jól belőtted, de ha eleget rajzolsz, észre fogod venni, hogy kontúrok nélkül is lehet rajzolni, ugyanis a kontúr egy olyan dolog, ami valójában nem létezik. :D Ez most lehet, hogy bonyolultan hangzott, de ha gyakorolsz, magad is fel fogod ismerni.
2011. jún. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, azért ebből még nem próbálnék megélni, sokat kell még tanulnod és persze gyakorolnod.
2011. jún. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Átlagos. Minden második arc így nézne ki a műveiden, mert nincs semmi egyedi benne. Ergo: nem tudsz még személyes von

sokat belerajzolni, ami életet adna a karakternek. így pedig elvész a többi firka között.

2011. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vonásokat*
2011. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem sem tetszik annyira.meg amúgy világéletembe olyan voltam,hogy soha nem tudtam enberi arcot normálisan megrajzolni,ez az első,de majd a középsuliba szeptembertől megtanulom a rajzolás 'fortélyait'(:
2011. jún. 28. 11:47
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy igen,14 vagyok :D
2011. jún. 28. 11:48
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezt érdemes átböngészni (tutorial rész, ahol lehet tanulni)


[link]


Ez is jó: [link]


Youtubon is vannak videók, tudsz ott is tanulni!

2011. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tutoriallal NEM lehet tanulni. (Egyébként ne hidd, hogy csak a szám jár, én rajzolok, mióta az eszemet tudom.) A leginkább attól fejlődsz, ha néha másolsz, és nagyon gyakran fejből rajzolsz. Ugyanis csak a másolásból nem fog rögzülni semmi, de ha önállóan alkotsz, rájössz a technikára.

Ja, még azt akartam mondani, hogy 14 évesen portrét rohadt nehéz rajzolni. Egyébként dobhatnál fel más képeket is, megnézném, tényleg. :D

2011. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Arányok, pff! Szétesik a rajz! Keress rá Barcsay Jenő Művészeti anatómiájára és Szunyughy András könyveire!


Nem rajzolsz jól, de ez fejleszthető.

2011. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van a könyvekkel kapcsolatban. Egyébként hát, egy 14 éveshez képest teljesen átlagos, idősebbnek gáz, ha fejlődni akarsz valóban gyakorolj sokat.
2011. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!