Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó lett a versem? Van tehetség...

Jó lett a versem? Van tehetségem a versíráshoz? 10-ből hány pontot adnál a versre?

Figyelt kérdés

Gondolj rám ha nem vagyok veled,

álmodj rólam minden éjjel,

szeress úgy ahogy én szeretlek téged

ölelj forrón, minden éjjel..


Gondolj rám ha nem vagyok veled,

Gondolj arra mit jelentek neked,

Csókolj úgy , hogy égessen

szeress úgy hogy elhigyjem


Bocsi hogy ilyen rövid, ha akartok még írhatok, de addig nem írok amég nem tudom hogy mennyire gáz...

Szerintetek?


2011. júl. 24. 01:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Igen, valóban elég közhelyes a vers, de azért szerintem nem lehet azt állítani, hogy nincs tehetséged a versíráshoz egy írásod után. Várom a mai verset! :) Ezt 4-5 pontra értékelném.
2011. júl. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
ötödikes koromban szebbeket írtam
2011. júl. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
33%

Szerintem 1. versnek jó...EZT AZ ELŐZŐNEK ÍROM:

Nem mindenki születik profinak, és szerintem te 1000x szarabbat írtál 5.-ben! De ha annyira nagy képű vagy akkor rakd be a verset amit írtál!!!


kialakul ez még!! Várom a verset!

2011. júl. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
45%
Bocsi ez lemarad: 6 pontot adnék!!
2011. júl. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
7%

Nekem tetszik. Lehet, hogy tipikus, meg olyan "tucat téma", de könnyű vele azonosulni, és tetszik a megfogalmazás is. 10/7

L/17

2011. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem egy "igazi" vers, de ahogy olvastam, nekem az ugrott be, hogy nagyon jó lenne dalszövegnek. Ott nem is fontosak a mélyenszántó gondolatok, pontosan az ilyen, kicsit közhelyes, csepegős, szerelmes szövegek a legsikeresebbek. Pl. egy Kasza Tibi dalban ennek igenis helye lenne!
2011. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez engem nem igazán fogott meg,3-4pont.Várjuk a következő verset!
2011. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
nincs tehetséged, inkább tanulj valami szakmát és menj dolgozni, ez meg maradjon hobbi
2011. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

kerestem, kutattam kiért dobog szívem

rájöttem hogy érted megtennék mindent

hiába szerettem oly annyira bárkit

rá kellett jönnöm a szó nem számít


Szeretném hinni, enyém lehetsz még

De sajnos elveszett minden remény

bárhogy mondtam "szeretlek"

sosem hitted el nekem


Sosem adtál esélyt sem,

hogy megmutassam mennyire

mindig más kellett neked,

S, nem érdekelt mit érzek



Köszönöm a válaszokat :-) Továbra is várom :-) Ha kell még vers írok, eddig ezt tartom a legszebbnek amit most írtam le ide! De mivel minden nap írok 1-et még sok kedvenc lehet.. Ma is írok, de ha nem tetszik akkor nem írom ki ide azt..

2011. júl. 24. 13:13
 20/32 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz képest ennek már szerintem legalább mondanivalója van, de most meg valahogy az első versszak után elhagytad a rímeket. Nekem az hiányzik egy versből.
2011. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!