Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó lett a versem? Van tehetség...

Jó lett a versem? Van tehetségem a versíráshoz? 10-ből hány pontot adnál a versre?

Figyelt kérdés

Gondolj rám ha nem vagyok veled,

álmodj rólam minden éjjel,

szeress úgy ahogy én szeretlek téged

ölelj forrón, minden éjjel..


Gondolj rám ha nem vagyok veled,

Gondolj arra mit jelentek neked,

Csókolj úgy , hogy égessen

szeress úgy hogy elhigyjem


Bocsi hogy ilyen rövid, ha akartok még írhatok, de addig nem írok amég nem tudom hogy mennyire gáz...

Szerintetek?


2011. júl. 24. 01:34
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
100%
1-2 pontot érne meg nálam,sajnálom,ez mindkettőre igaz. 19 éves srác vagyok,600 vers került ki a kezeim közül,egy sikeresnek mondható könyvem meg is jelent még 2007-ben,fogadd meg a tanácsomat és olvass sokat,mégis teremts valami újat!Nem kell,hogy "szabályokat" tanulj,csak művelődj,bővítsd a szókincsed,tapasztalj,hogy megérjen benned a tiszta szó,és nem lesz baj. Azt nem tudom eldönteni,van e tehetséged, és nem is az én tisztem. Apollinaire gondolatára hívnám fel a figyelmedet:"A költészet és a teremtés egyazon dolog" ebben a szellemben tiszteld a szót,az érzést,a gondolatot amit megalkotsz.
2011. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

a második jobb lett mint az első

az első 3

a második 7 pont

2012. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!