Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó lett a versem? Van tehetség...

Jó lett a versem? Van tehetségem a versíráshoz? 10-ből hány pontot adnál a versre?

Figyelt kérdés

Gondolj rám ha nem vagyok veled,

álmodj rólam minden éjjel,

szeress úgy ahogy én szeretlek téged

ölelj forrón, minden éjjel..


Gondolj rám ha nem vagyok veled,

Gondolj arra mit jelentek neked,

Csókolj úgy , hogy égessen

szeress úgy hogy elhigyjem


Bocsi hogy ilyen rövid, ha akartok még írhatok, de addig nem írok amég nem tudom hogy mennyire gáz...

Szerintetek?


2011. júl. 24. 01:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Azt én is észre vettem ebben a versben, hogy inkább a mondanivalójára figyeltem mintsem a rímekre! :-) :-D
2011. júl. 24. 13:44
 22/32 anonim ***** válasza:

Szerintem te semmit nem ismersz az elmúlt évtizedek költészetéből, és klasszikus verseket se nagyon olvasol. Ha igazam van, ez a baj. Ha nincs igazam, akkor pedig a tehetség hiánya.

Ne haragudj.

2011. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ez a versed valóban szép! Bár a rímek nem jöttek ki olyan jól, én könnyen azonosultam vele. 10/7 Aki meg itt írogat mindenféle negatívumot, az írjon egy verset, nem lesz könnyü! 15/L
2011. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Hát ez borzalmas! Aki szerint ez vers, azt kukoricával bélelt sarokba térdeltetném egy napig, majd a következő napon addig püfölném a v@lagát egy Pilinszky kötettel amíg észhez nem tér!


Olvasd már el a mit gondoltok a verseimről kérdéshez csatolt verseket! És az alatt nyugodtan visszavághatsz!

2011. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ja, tizennégy vagy! akkor a v@lagolás elmarad de a kukoricás sarok még így is kijár!
2011. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Csöpögős...bár talán valami van benne ami megragadt. de nem szeretem a nyálas, cukor versikéket...4 pont
2011. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 25. 22:42
 28/32 anonim válasza:

Nekem sem tetszenek a verseid. Nincs hozzá tehetséged. Ettől függetlenül, ha szeretsz írni, akkor írj. A tehetség sem minden... Talán ha sokat gyakorlod, akkor egy idő után összehozol valamit.


Aztán lehet oltani, hogy írjak jobbat... Csakhogy nem ez volt itt a kérdés.. Hanem hogy értékeljük az Ő versét/verseit.

2011. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2011. júl. 28. 21:43
 30/32 anonim ***** válasza:
Kétféle versíró van. Az egyiknek van mondanivalója, a másik tündökölni szeretne. Te döntsd el, hogy melyik is vagy.
2011. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!