Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fiú vagyok és szeretem a...

Fiú vagyok és szeretem a Twilight-et. Nagyon "égő" vagy fura?

Figyelt kérdés
IGY AZ ELEJÉN LESZÖGEZEM HOGY NEM VAGYOK MELEG!Sziasztok!Nemrég rávettem magam hogy megnézzem a Twilight-ot...Úgy indultam neki hogy nagyon szar lesz...Megnéztem és nagyon tetszett de be akartam beszélni magamnak hogy nagyon szar volt mert hát furán néznek arra aki fiú és szereti a twilight-et!Majd nem tudtam leálni...Mostmár ott tartok hogy elfogadom hogy szeretem és megnéztem az összes eddigi filmet és elkezdtem olvasni a könyvet is!És nagyon tetszik!!!Elmondtam a legjobb haveromnak ő szerinte semmi baj sincs ezzel...Ti szerintetek égő???
2012. febr. 14. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha mások döntik el, hogy neked mi tetszik, akkor bizony igen nagy a baj a fejben.
2012. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Mindkettő. Ha szereted, akkor biztosan van benned egy rejtett hajlam a saját nemed felé...
2012. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen oltári GÁZ.
2012. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem égő.
2012. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
51%
tudat alatt meleg vagy. ajánlom a pszihológust.
2012. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
semmi égő és gáz dolog nincs benne. Mondjuk még nem olvastam és szerintem nem is fogom, de más stílusban olvastam már olyan könyveket ami másnak fura lehet, de kb lexarom ki mit gondol. Nekem tetszett, lekötött és ez a lényeg.
2012. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem fura, vagy égő. Ne törődj mások véleményével, a lényeg hogy neked tetszik. :)
2012. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
én meg gyásztin bibőrt szeretem
2012. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Megmondom, mi az "égő": ha valaki, főleg fiú, a "fura" és "égő" szavakat használja, és még nagyobb baj, ha valaki ahhoz igazítja az életét, hogy mi "fura" és mi "égő".


Másodsorban persze a Twilight egy értéktelen és érdektelen jelenség, és aki értelmes, érdeklődő vagy rendelkezik ízléssel, az egy idő után továbblép rajta. Ugyanakkor mindenki olvas/néz néha hülyeségeket, főleg gyerekkorban. Szóval ez megbocsátható.

2012. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne égő? Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit szeret és mit nem, és senkinek sincs joga ebbe beleszólni, vagy ez alapján ítélni.
2012. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!