Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fiú vagyok és szeretem a...

Fiú vagyok és szeretem a Twilight-et. Nagyon "égő" vagy fura?

Figyelt kérdés
IGY AZ ELEJÉN LESZÖGEZEM HOGY NEM VAGYOK MELEG!Sziasztok!Nemrég rávettem magam hogy megnézzem a Twilight-ot...Úgy indultam neki hogy nagyon szar lesz...Megnéztem és nagyon tetszett de be akartam beszélni magamnak hogy nagyon szar volt mert hát furán néznek arra aki fiú és szereti a twilight-et!Majd nem tudtam leálni...Mostmár ott tartok hogy elfogadom hogy szeretem és megnéztem az összes eddigi filmet és elkezdtem olvasni a könyvet is!És nagyon tetszik!!!Elmondtam a legjobb haveromnak ő szerinte semmi baj sincs ezzel...Ti szerintetek égő???
2012. febr. 14. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Lány vagyok és gyűlölöm a Twilight-ot égő?


Ha azt mondod hogy srác vagyok elolvastam a könyvet és szerintem jók a tájleírások, állati ahogy a jeleneteket leírja az írónő...


Akkor oké... sört....


De a jó könyv ratyi filmfeldolgozásáért odalenni...Hát...

Jobban jársz ha nem mondod meg a haveroknak.Ezt nem a személyes véleményem mondatja velem...hidd el jobb ha nem feltétlen tudják.


Persze mondhatnám hogy nemgázoz, öcsém tökös ha beismered hordj Twilight-os pólót.(de ez gáz)és nem azért mert te ezt a filmet kedveled. Hanem mert az emberek nagy része előítéletes. és a te érdeked hogy ne nézzenek le egy ilyen semmiség miatt...

2012. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

A nem gáz... kommentek tök hasztalanok..Olvasd ha érdekel , nézd meg 100-szor ha úgy tartja kedved...

De ne hangoztasd.


nem válik előnyödre ha tudják...


Ez az igazság...

2012. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyej az emberek szerint ez a 100% -ban hasznos válasz:


# 5/12 Időpont ma 15:57

2012. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
B@zd meg ezek betegek mi lenne fura azon ha szereted az alkonyatot én is szeretem meg csomoan jo film mi köze a melegekhez ez a gáz ,hogy melegekkel hozzák szóba.
2012. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!A legjobb haverjaimnak elmondtam ő szerintük egyátalán nem baj!A többieknek amúgy se akartam elkürtölni :) kösz a válaszokta úgy látom sok hasznos válasz érkezett....!!! :) Köszi mindenkinek!!!Szeretem és kész mostmár biztos vagyok benne hogy nem "égő" csak nem kifizetődő ha elmondom azokon kivűl másnak akiben megbizom...(ezt nem is terveztem csak azt akartam megtudni hogy az emberek hány % olyan akit ez nagy mértékben zavar...)Köszi mégegyszer!
2012. febr. 15. 20:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne marháskodj, miért lenne égő? A saját szobádban azt olvasol, ami neked tetszik. Maximum nem meséled el, ha te úgy érzed, hogy emiatt cseszegetne a környezeted.
2012. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

szerintem nem égő!

Tökjó film, nem is gondoltam volna...ezek szerint a könyv sokkal jobb, bár ez általában így van...


Mondjuk én nő vagyok...és mint írtam, nekem iszonyat tetszett.

2012. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia.35 éves nő vagyok.Először csak kivettem a könyvtárból az első részt.Annyira rákattantam,hogy azonnal elkezdtem online nézni a neten.54 éves Anyukám(modern fiatalos felfogással),megnézte az első rést,még aznap este az Újholdat,hajnalhasadást.Fodrászom37 éves bomba szőke csaj,férje orvos csak ennyit mondott:Nekem nagy szerelem ez a film!Romantikusabb tipusú srác vagy,ami később nagyon jól fog jönni a nőknél.Ne halgass senkire,szeresd ami jól esik.Az a beteges,aki ráfogja erre a filmre hogy melegeknek való,meg olyat is olvastam hogy ez egy fosmű.Na fikázni könnyű,alkotni nehéz.Csináljon jobbat. Üdv.November 16.-án usgyi a moziba. :)
2012. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!