Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti is sajnáljátok, hogy...

Ti is sajnáljátok, hogy leváltják Alföldit a Nemzeti Színház éléről?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jól vezette a Nemzetit, jó kis csapatot sikerült felépítenie, nagyon jó alkotások kerültek a közönség elé az igazgatósága alatt. Szerintem. Arról nem is beszélve, hogy mindig kell 1-2 év, mire kezdenek formát ölteni a dolgok egy igazgatóváltás után. Mire a Nemzeti elkezdett igazán jól működni Robi vezetősége alatt, már vége is van. Még ha Vidnyánszky jól is fogja tovább vinni ezt az egészet, sok időbe fog telni, mire igazán kiforrnak a dolgok.

2013. márc. 2. 22:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
Imádtam,imádom és imádni is fogom Alföldit:)! A legjobb társulat volt szerintem amit összehozott, nem hiszem hogy lesz még ilyen mostanság :/ Sajnos csak 1 éve szerettem bele(16 évesen) és máris vége... Egyet mondok: Vidnyánszky ideje alatt biztos nem lesz sok fiatal a színházban. Egyébként pedig felháborító,hogy egyetlen egy(!)darab sem maradt műsoron.
2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!